параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


Виталий Кличко: "Лучше "Олимпийского" не видел ничего"

9 октября 2011

Чемпіон світу, засновник благодійної організації та Друг ЄВРО-2012 Віталій Кличко поділився своїми враженнями від відкриття найбільшої спортивної арени України з кандидатами у волонтери ЄВРО-2012.

«Я бачив багато спортивних арен в Німмечині, Сполучених Штатах, не як глядач, а як учасник події – наша компанія вже провела 9 поєдинків саме на великих стадіонах. Але Олімпійський – найкращий спортивний комплекс серед тих, які я бачив. Можна,  звісно, зачепитись за якісь недоліки, але я впевнений  – це справа кількох тижнів. Якщо порівнювати з Польщею, то стовідсотково можу вас запевнити, що наша арена краща за вроцлавську.   Пригадую, коли у  80-х років, як ми з друзями сиділи на лавках тоді ще Республіканського стадіону і дивились гру Динамо.  Вигукували «Блохін! Блохін!», коли той готувався до пенальті.  Але він не забив, ми були розчаровані.  Я розповів цю історію Олегу Блохіну, який сидів поруч зі мною на відкритті Олімпійського, ми пригадали ті роки.  Я завжди був і надалі буду прихильником Динамо, а в фіналі ЄВРО – 2012 я звісно,  вболіватиму за нашу збірну. А по завершенню чемпіонату на цьому стадіоні вже можна провести і один з наших поєдинків.   А чому  ні?  Наприклад,  у вересні 2012, коли будуть відіграні всі матчі чемпіонату. Ми з Володимиром вже думаємо про це, адже час спливає дуже швидко."

 

 Під час співбесіди Віталій так  і не зміг обрати для інтерв’ю одного кандидата з-поміж десяти претендентів - кожен з потенційних добровольців справив на нього приємне враження під час короткої презентації.  Але врешті,  обрав двух студенток   - Діану Сіренко з міста Берегово Закарпатської області і Олександру Іващенко з міста Золотоноша Черкаської області. Директор Турніру підтримав вибір Кличка  і запевнив його, що решта восьмеро кандидатів, які згодом мали піти на співбесіди з рекрутерами, мають високі шанси опинитися у команді волонтерів Турніру.

 «Я вважаю, що у дівчат завжди більше шансів під час першої співбесіди привернути до себе увагу. – Аргументував Друг ЄВРО-2012 свій вибір представникам ЗМІ. - Жінки відповідальніше ставляться до того, як себе представити, до того ж, їм доводиться це робити постійно, адже саме жінка, як господиня, завжди зустрічає на порозі гостей. »

 Амбасадор не лише провів співбесіду з Олександрою і Діаною, але й разом з дівчатами вперше спробував себе у настільному футболі, що буде однією з найпопулярніших розваг у волонтерському центрі під час Турніру.

 Кличко також наголосив на тому, що попри нові знайомства і цікавий досвід, який чекає на волонтерів УЄФА ЄВРО 2012, вони мають усвідомлювати, що це дуже важка і відповідальна робота, до якої треба бути готовим. «У той час, як всі Ваші друзі будуть насолоджуватися атмосферою свята, Ви будете працювати так само, як і всі організатори цього заходу, і це буде непросто», - попередив Віталій добровольців.

 Разом із чемпіоном світу  до офісу МОК «ЄВРО 2012 Україна» завітав  Кубок Анрі Делоне, який наступного року триматиме у руках найуспішніша збірна УЄФА ЄВРО 2012. Кубок з чистого срібла заввишки 60 см важить аж 8 кілограмів. Його приблизна вартість –20 000 євро. На зворотному боці кубка вигравійовано імена всіх попередніх чемпіонів Європи.

прес-служба Кличко

 

Рейтинг: +2 Голосов: 2 1829 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко