параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


НА БУКОВИНІ ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ ОГОЛОШУЄ «СТАРТ ДО УСПІХУ!»

22 октября 2011

26 жовтня  Фонд Братів Кличків в рамках Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!» відкриє у місті Хотин (Чернівецька обл.) відновлену дитячу юнацько-спортивну школу. На офіційну церемонію відкриття завітає засновник благодійного Фонду Віталій Кличко. Нагадаємо, ДЮСШ №2 м.Хотин  - один з  переможців Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!». Упродовж року Фонд вже відкрив оновлені спортивні школи у містах Камянець-Подільський (Хмельницька обл.),  Горлівка (Донецька область) та у Києві. На черзі – школи у м. Сєверодонецьк (Луганська область) та Севастополь (АР Крим).

 

Історія проекту

Проект «Старт до успіху!» став можливий за підтримки друзів та партнерів братів Кличків, які взяли участь в  Першому Благодійному Гала-вечорі Фонду 1 листопада 2010 року. 150 чоловік підтримали ініціативу Фонду, взявши участь в аукціоні зі збору коштів на ремонт та реконструкцію дитячих спортивних шкіл та розвиток проектів освіти. (детальніше - http://www.klichkofund.org.ua/news/index/id/38)

Проект «Старт до успіху!» покликаний відкрити для дітей з різних куточків України спорт як інструмент досягнення життєвого успіху. На сьогодні Фонд вже обрав дитячі спортивні школи, які найбільше потребують допомоги. Організатори зупинилися на освітніх закладах, де навчають одразу декільком видам спорту, і в яких займається велика кількість учнів. Пріоритетними стали ті школи, що мають максимальну підтримку органів місцевого самоврядування, які гарантуватимуть їхнє утримання після реконструкції та оснащення обладнанням.

Фонд братів Кличків – благодійна організація, заснована Віталієм та Володимиром Кличками у 2003 році. Головною метою Фонду є створення необхідних умов для гармонійного розвитку молоді. Протягом п’яти років роботи Фонд здійснив низку соціальних проектів, покликаних популяризувати здоровий спосіб життя, розвивати спорт, підтримувати талановиту молодь та ін.

Діяльність Фонду братів Кличків полягає в реалізації соціальних проектів, пошуку додаткових засобів фінансування, а також у розвитку партнерських відносин з іншими благодійними організаціями та соціально відповідальним бізнесом.


www.klichkofund.org.ua

 

Рейтинг: +2 Голосов: 2 1751 просмотр
Комментарии (1)
0 # 24 октября 2011 в 13:35 +1
как говорится - "не словом, а делом!". спасибо братьям, что сделали весомый вклад в развитие спорта в моем городе!!!!
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко