параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


Ірина Галай перед новим рекордним сходженням поспілкується зі ЗМІ

1 апреля 2018
article12159.jpg

Ірина Галай, яка в травні 2016 року першою з українок піднялась на Еверест, вже на початку квітня розпочне нове рекордне сходження, аналогів якого в Україні ще не було. Ірина планує піднятися на гору Лходзе (висота 8 516 метрів – четверта по висоті вершина світу), увага — без кисневої маски (!). Якщо завдання буде виконано, це буде перше для українських жінок безкисневе сходження в гірську «зону смерті», яка, нагадаємо, починається після 8000 метрів. Підтримати Ірину у досягненні такої зухвалої цілі вирішила столична мережа АЗК KLO.  

Лходзе –  вершина в Гімалаях, яка знаходиться на кордоні Китаю та Непалу в гірському хребті Махалангур –Гімал. Це найвищий гірський хребет світу, до якого входить  Джомолунгма (8848 м), Лходзе (8 516 м), Макалу (8 481 м) та Чо-Ойю (8201 м).

Запрошуємо ЗМІ на прес-конференцію з Іриною, на якій українка зізнається, що саме спонукало її на це екстремальне сходження. Прес-конференція відбудеться в мультіспейсі Klitschko Expo (Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський») 4 квітня. Початок в 10:30. Також під час прес-конференції експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін дасть свою експертну оцінку, чим унікальне це сходження. Акредитація обов’язкова до 20:00 3 квітня на пошту maksym.rozenko@klitschkoexpo.com, телефон для довідок 050 342 92 23, Максим Розенко
  
Похожие статьи:

НовостиВидео дня: Ирина Галай с шарфом «Динамо на высоте 8 300 метров

НовостиПерша українка на Евересті Ірина Галай завтра прилітає до Києва

НовостиГалай прошла легендарный ледопад Кхумбу

НовостиФото дня: Ирина Галай в вечернем платье в базовом лагере Эвереста

НовостиІрина Галай іде на нове рекордне сходження

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко