параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


Ірина Галай перед новим рекордним сходженням поспілкується зі ЗМІ

1 апреля 2018
article12159.jpg

Ірина Галай, яка в травні 2016 року першою з українок піднялась на Еверест, вже на початку квітня розпочне нове рекордне сходження, аналогів якого в Україні ще не було. Ірина планує піднятися на гору Лходзе (висота 8 516 метрів – четверта по висоті вершина світу), увага — без кисневої маски (!). Якщо завдання буде виконано, це буде перше для українських жінок безкисневе сходження в гірську «зону смерті», яка, нагадаємо, починається після 8000 метрів. Підтримати Ірину у досягненні такої зухвалої цілі вирішила столична мережа АЗК KLO.  

Лходзе –  вершина в Гімалаях, яка знаходиться на кордоні Китаю та Непалу в гірському хребті Махалангур –Гімал. Це найвищий гірський хребет світу, до якого входить  Джомолунгма (8848 м), Лходзе (8 516 м), Макалу (8 481 м) та Чо-Ойю (8201 м).

Запрошуємо ЗМІ на прес-конференцію з Іриною, на якій українка зізнається, що саме спонукало її на це екстремальне сходження. Прес-конференція відбудеться в мультіспейсі Klitschko Expo (Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський») 4 квітня. Початок в 10:30. Також під час прес-конференції експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін дасть свою експертну оцінку, чим унікальне це сходження. Акредитація обов’язкова до 20:00 3 квітня на пошту maksym.rozenko@klitschkoexpo.com, телефон для довідок 050 342 92 23, Максим Розенко
  
Похожие статьи:

НовостиФото дня: Ирина Галай в вечернем платье в базовом лагере Эвереста

НовостиВидео дня: Ирина Галай с шарфом «Динамо на высоте 8 300 метров

НовостиГалай прошла легендарный ледопад Кхумбу

НовостиІрина Галай іде на нове рекордне сходження

НовостиПерша українка на Евересті Ірина Галай завтра прилітає до Києва

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко