параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


"Побью Мартина и приближусь к бою с Кличко" - появился еще один желающих встретиться с украинским чемпионом

19 ноября 2015
article7606.jpg
12 декабря на арене AT&T Center в Сан-Антонио, штат Техас, сойдутся формально небитые американские проспекты супертяжёлого веса – Чарльз «Принц» Мартин (22-0-1, 20 КО) и Доминик «Проблема» Бризил (16-0, 14 КО). Последний считает, что соперника ждёт первое поражение в карьере. Впрочем, было бы странно, если бы он считал по-другому. 
 
«Мы с тренером отлично знаем Чарльзм, так как часто работали бок-о-бок с ним в рамках одной любительской команды, – сказал он. – Хочу сказать ему, что я уже далеко не тот боец, что был тогда. За последние три года я стал гораздо круче. Мой рекорд говорит сам за себя. Я боксировал с лучшими соперниками, чем Мартин, я опытнее него, и 12 декабря это будет видно».
 
«Чтобы пробиться в топ-10, мне нужно избавиться от Чарльза, который, хоть я его и уважаю безмерно, является лишь ступенькой на моём пути наверх. Вообще, он находится на второй строке рейтинга WBO сразу за Владимиром Кличко, и когда я его побью, то стану на шаг ближе к титульной попытке», – заявил Бризил.
 
vringe.com
Похожие статьи:

НовостиВместо Кличко титулом IBF может завладеть другой украинец

НовостиЧарльз Мартин хочет нокаутировать Владимира Кличко

НовостиТорги по бою за титул чемпиона IBF между Глазковым и Мартином пройдут 18 декабря

НовостиКомпания братьев Кличко может принять участие в торгах боя Глазков - Мартин за чемпионский пояс IBF

НовостиГлазков отказался от боя с Уайлдером

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1354 просмотра
Комментарии (2)
Евгений Панюков # 20 ноября 2015 в 11:00 0
Откуда они все такие не битые берутся...
0 # 28 ноября 2015 в 18:36 0
Завжди, коли читаєш такі заяви, піднімається настрій. Як можна вважати себе досвідченішим, провівши аж на 7 боїв менше (я зараз не збираюся вдаватися в детальний аналіз їхньої опозиції, оскільки впевнений, що вона +- рівнозначна), при цьому коефіцієнт нокаутів в них практично ідентичний. Також особливо потішає, коли читаєш, що послужний список Брізіла говорить сам за себе, в той час як рекорд його опонента говорить точно не менше; або коли він стверджує, що прекрасно знає свого співвітчизника ще з любительських часів (що зараз немає практично ніякого значення) і тепер він вважає себе більш кращим бійцем, але ж рівно тим самим може похвалитися і Чарльз, який також не стояв на місці й прогресував як боєць, а також має пам'ятати ці спільні тренування ще до початку своєї професійної кар'єри; або коли Домінік називає свого наступного суперника лиш черговою кар'єрною сходинкою, то аналогічно про нього може висловитися так і Мартін; і взагалі, виходячи зі слів самого Брізіла, він не задавався таким риторичним запитанням, чому Мартін розташований на 2-й позиції по рейтину WBO, а він навіть не входить в топ-10.
Що ж, навіть не зважаючи на те, що «Проблема» перевершує «Принца» по антропометричним даним, я все ж таки вбачаю фаворита саме в останньому, тому що чомусь вважаю його більш перспективнішим проспектом. Можливо це тому що мені пригадалося як він перебував у тренувальному таборі Володимира, після чого я бачив його поєдинок в андеркарті останнього бою Кличка з Дженнінгзом, що справило на мене приємне враження. Але в будь якому випадку гряде дуже інтригуюче протистояння двох амбітних і наразі непереможних американських важковаговиків, яке я 100% не омину увагою.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко