параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


Владимир Кличко посетит лагерь «Мастерской успеха»

8 августа 2012

13 серпня 2012 Олімпійський чемпіон Володимир Кличко відвідає Літній освітній табір «Майстерня успіху», який другий рік поспіль організовує благодійна організація «Фонд братів Кличків».

Протягом двох тижнів (З 9 по 23 серпня 2012) 183 пiдлiтки з різних регіонів України будуть оздоровлюватися та навчатися за унікальною програмою, що базується на поєднанні активного відпочинку та розвитку ключових життєвих навичок у дітей.

Програма табору спрямована на сприяння соціалізації підлітків, формування у них активної життєвої позиції, віри у власні сили, готовності допомогти ближньому.

 

Планується, що учасники будуть займатися в шести студіях - засобів масової комунікації, фото- та кіномистецтво, винаходи, спорт, естради, стратегій, - у залежності від їх здібностей та побажань.

Цього року кількість бажаючих потрапити в табір виявилося рекордним. У конкурсі за право участі в таборі взяли участь майже 1200 дітей з усіх куточків України. Найактивнішими були школярі з Київської, Дніпропетровської, Донецької та Закарпатської областей.

Більш детальна інформація про табір тут http://maisternya.klichkofund.org/
http://www.facebook.com/masteruspeha

Рейтинг: +11 Голосов: 11 1507 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко