параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


Вяжем фанатскую милю

13 июля 2012

  Цей рік видався яскравим на спортивні події. Ми провели ЄВРО і очікуємо на Лондонську Олімпіаду. Його навіть офіційно оголосили Роком спорту в Україні.

 

Але всім відомо, що немає спорту без вболівальника. Саме він робить спорт масовим, а його підтримка відіграє ключову роль в успіху спортсменів. Тому правильніше називати 2012 рік і роком вболівальника - спортивного фаната.

 У цю суботу фанати вперше зберуться разом для створення «Фанатської милі» та привернення уваги громадськості до Олімпіади в Лондоні. Фанати з усіх регіонів України, спортсмени, зірки шоу-бізнесу, зв'яжуть стрічку довжиною в 1000 кроків і встановлять цим рекорд Гіннеса, який надихне українських Олімпійців на нові досягнення.

 

Дана стрічка стане уособленням олімпійського вогню та має за мету привернути увагу громадськості до спортивних подій Літньої Олімпіади в Лондоні та висловити слова підтримки вболівальників українським спортсменам. Під час акції також відбудеться збір побажань українських фанатів олімпійцям, які будуть офіційно передані спортсменам під час святкування Дня фаната України та проводів Олімпійської національної збірної до Лондону 21 липня 2012 року.

 

Дата, час і місце старту заходу: 14 липня, 16:00, парк Володимирська гірка (Європейська площа, вул. Трьохсвятительська).

Рейтинг: +5 Голосов: 5 913 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко