параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


Віталій Кличко: Викликів у нас немало і у внутрішній ситуації

25 января 2019
article13402.jpg

Вічний чемпіон світу за версією WBC, мер Києва Віталій Кличко під час зустрічей з європейськими політиками та представниками великих світових компаній на Всесвітньому економічному форумі в Давосі говорив про підтримку України, її європейських прагнень, про втілення нових проектів.

На заході, який традиційно влаштовує в Давосі американське видання "Washington post", відбулися зустрічі та спілкування Кличка з канцлером Австрії Себастьяном Курцом, новою главою німецької партії Християнсько-демократичний союз Аннегрет Крамп-Карренбауэр."Дуже важливо відвідувати такі заходи, де збирається багато впливових політиків зі всього світу. Адже політика - це, перш за все, персональне спілкування, персональні контакти. І, однозначно, ці контакти нам потрібно використовувати на користь України, на користь міста Києва, - відзначив Кличко.На зустрічі з Аннегрет Крамп-Карренбауэр я привітав її з обранням главою ХДС і висловив сподівання, що політика цієї партії і Німеччини відносно України ні в якому разі не зміниться. Що продовжиться і політична, і економічна підтримка України. Оскільки всі хочуть бачити Україну стабільною державою і надійним партнером. У розмові з канцлером Австрії ми обговорили теми розвитку України, майбутніх виборів. Наші друзі хвилюються, щоб ці вибори не вплинули на стабільність в Україні, щоб не було ніякої турбулентності. Себастьян Курц ще раз висловив повну підтримку України і пообіцяв цього року відвідати Київ та запросив мене на з’їзд Австрійської народної партії, яку він очолює", - розповів Віталій Кличко.Також в Польському домі в Давосі відбулася зустріч мера Києва з прем’єром Польщі Матеушем Моравецьким. Про нові технологічні проекти для Києва та їх практичне втілення Кличко говорив з генеральним директором німецької компанії SAP Вільямом МакДермотом. Ця компанія вже допомогла українській столиці запровадити відкритий бюджет в рамках системи смарт-сіті.

Відвідав мер Києва під час Всесвітнього економічного форуму і Український сніданок у Давосі. Там обговорювали як Україні впоратися з викликами, які стоять перед нею в рік президентських та парламентських виборів."Загроза, яку несе російська агресія, є величезною. Але викликів у нас немало і у внутрішній ситуації. Майбутні вибори багато значать для майбутнього країни. По-перше, важливо, щоб вони пройшли за найвищими демократичними стандартами. По-друге, життєво-важлива для країни готовність та здатність того, хто переможе, ефективно захистити інтереси нашої держави та посилити процес реформування", - відзначив Віталій Кличко
Похожие статьи:

НовостиИсповедь переселенца: как Кличко помог фану из Горловки

НовостиГригорий Суркис: Президента УЕФА впечатлила встреча с Кличко (+фото)

НовостиВиталий Кличко: Болельщики хотят знать, кто на данный момент лучший в супертяжелом весе

НовостиТрио экс-соперников братьев Кличко помогают друг другу (+фото)

Новости"Бесславный ублюдок" Тиль Швайгер о фильме «Кличко»: «Это чертовски красиво»

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко