параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


Віталій Кличко у Вашингтоні зустрівся з віце-президентом Світового банку

7 июня 2018
article12416.jpg

«Вічний» чемпіон світу за версією WBC, мер Києва Віталій Кличко, який цього тижня у місті Канастота в ході урочистої церемонії буде введений в Міжнародний зал боксерської слави, провів зустріч з американськими політиками та віце-президентом Світового банку.

 Світовий банк зацікавлений в подальшій співпраці з Києвом та реалізації проектів з розвитку транспортної інфраструктури, логістики роботи міського транспорту, технологій з енергозбереження. Про це йшлося під час зустрічі мера української столиці Віталія Кличка з віце-президентом Світового банку Сірілом Мюллером. «Ми вже маємо спільно реалізовані проекти і розраховуємо на подальшу співпрацю. Нам треба і далі оновлювати та розвивати транспортну інфраструктуру столиці, втілювати нові проекти в сфері громадського транспорту, а також проекти державно-приватного партнерства», - відзначив Кличко.

Сіріл Мюллер зазначив, що Світовий банк має позитивний досвід співпраці з Києвом і налаштований на подальшу реалізацію інвестиційних програм. Сьогодні експерти банку готують рекомендації щодо логістики роботи міського транспорту, зокрема, руху автобусів. І через 3 місяці представлять свої напрацювання в Києві. Також Світовий банк зацікавлений в успішному втіленні проекту державно-приватного партнерства з будівництва сучасної лікарні в Києві. Його реалізацію столиця розпочала за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC).У Вашингтоні відбулися зустрічі Кличка і з американськими політиками - главою відділу Державного департаменту США , що відповідає за відносини з Україною, Йорганом Ендрюсом, з конгресменами Девідом Прайсом та Пітером Роскамом, а також зустріч з експертами американського аналітичного центру Фонд Маршалла.«На всіх зустрічах йшлося про процеси, що відбуваються в Україні. Про те, на чому нам треба зосередитися, щоб досягти прогресу в перетвореннях, - відзначив Кличко. – І я на наголошував на тому, що нам і далі потрібна підтримка. Бо Україні було б надто складно без підтримки тих країн, які хочуть бачити її демократичною, розвинутою, європейською державою. Окремо наголошувалося в розмовах на боротьбі з корупцією, яка є великим викликом для України і стоїть на заваді подальшим реформам та перетворенням. Сподіваюся, Верховна Рада ухвалить закон про антикорупційний суд. Цього очікують сьогодні всі партнери, які підтримують і допомагають Україні», - відзначив Віталій Кличко.Також під час зустрічей у Вашингтоні мер Києва говорив про необхідність посилення санкцій проти Росії. «І ми розуміємо: щоб санкції мали потужний ефект, треба об‘єднувати зусилля якомога більшої кількості країн», - сказав Кличко. Зустрінеться мер Києва у Вашингтоні і з конгресменом Ліндсі Гремом та керівництвом Міжнародного республіканського інституту (IRI).


Похожие статьи:

НовостиЛучшие нокауты от Виталия Кличко (видео)

НовостиКличко летит в США за наградой

НовостиТайсон відвідає нагородження Кличка

НовостиВиталий Кличко: за что его включили в Зал боксерской славы, и почему это большое достижение для Украины

НовостиФото дня: именная табличка Виталия Кличко в Международном зале боксерской славы

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко