параметры поиска


Віталій Кличко став «Витязем Поділля»

6 ноября 2011

Засновники благодійної організації Віталій та Володимир Клички стали першими володарями почесної нагороди  - «Витязь Поділля». Цією відзнакою разом з іменним мечем місцева громада нагороджуватиме найактивніших меценатів, які долучилися до розвитку стародавнього міста. «Ми дуже вдячні фонду братів Кличків за підтримку в обладнанні спортивної школи.  Запевняємо, що новий осередок спортивного життя у нашому місті стане справжнім стартом до успіху для юних кам’янчан», - зауважив під час нагородження  міський голова Михайло Сімашкевич.

Під час візиту до Кам’янця Віталій Кличко відвідав школу, що була урочисто відкрита 7 червня в рамках проекту  «Старт до успіху!». Приміщення, у якому раніше були меблевий цех та магазин, тепер служить дітям величезного мікрорайону «Жовтневий», де мешкає 25 тисяч кам’янчан.  У цьому районі раніше не було жодного спортивного закладу, та й в усьому місті в двох ДЮСШ майбутнім чемпіонам доводилось  гартувати волю до перемоги у тісноті. Відтепер на семистах квадратних метрах ДЮСШ №2 розмістилися зали для боксу, спортивної боротьби, настільного тенісу, акробатики. Відремонтовану спортивну школу фонд братів Кличків устаткував спортивним обладнанням більше, ніж на півмільйона гривень.

«Перемога в усьому, не лише в спорті – це наш головний принцип, - звернувся Віталій Кличко до вихованців школи. – Але з перемогами не народжуються, їх досягають. Сьогодні у вас є всі умови для занять спортом, тому ставте цілі і досягайте їх. Використовуючи новітнє обладнання, ви будете з більшим завзяттям та радістю займатися спортом. Упевнений, що саме завдяки навичкам, здобутим у спорті, ви зможете досягти вершин і в інших сферах діяльності».

Нагадаємо, ДЮСШ №2 м. Кам’янець-Подільський стала одним з переможців Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!». Впродовж року Фонд відкрив оновлені спортивні школи в Києві,  Горлівці (Донецька обл.), Хотині (Чернівецька обл..). На черзі - Сєверодонецьк (Луганська обл.) та Севастополь (АР Крим)

прес-служба братів Кличко

Рейтинг: +1 Голосов: 1 931 просмотр
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий