параметры поиска


Віталій Кличко представить Київ у Франції

12 марта 2018
article12075.jpg

«Вічний» чемпіон світу за версією WBC у суперважкій вазі, мер Києва Віталій Кличко 13-14 березня представить столицю України на міжнародній виставці нерухомості MIPIM у Каннах.

Віталій Кличко представить в Каннах стенд Києва та інвестиційні проекти, до яких українська столиця пропонує долучитися іноземному бізнесу. Стенд матимуть змогу побачити понад 24 тисячі учасників цьогорічної виставки, серед яких впливові фахівці ринку нерухомості, промисловості, логістики, представники великого міжнародного бізнесу.

Також Кличко візьме участь у церемонії нагородження конкурсу «Глобальні міста майбутнього», який проводить спеціалізований журнал Foreign Direct Investment (видавець - британська газета Financial Times).

Крім того, мер Києва виступить на панельній дискусії на тему «Виклики для України, які можуть вплинути на її сусідів». Цьгорічна дискусія буде присвячена темі «Головні виклики Центральної та Східної Европи: загострення протистояння між глобалізацією та відособленістю, пошук талантів та нестача кваліфікованої робочої сили».

Під час MIPIM заплановані зустрічі мера Києва з директором з досліджень та розвитку потенціалу UN Habitat Едуардо Лопес Морено, держсекретарем Міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини Гунтером Адлером, мером міста Познань Яцеком Яськовяком та представниками великого міжнародного бізнесу. 
Похожие статьи:

НовостиЭкс-футболист сборной Украины получил подарок от Кличко за имя сына (+фото)

НовостиТрио экс-соперников братьев Кличко помогают друг другу (+фото)

НовостиБывший соперник Владимира Кличко жалуется на условия в тренировочном лагере Поветкина

Новости"Бесславный ублюдок" Тиль Швайгер о фильме «Кличко»: «Это чертовски красиво»

НовостиГригорий Суркис: Президента УЕФА впечатлила встреча с Кличко (+фото)

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий