параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


Віталій Кличко: Ми з Володимиром робимо все і використовуємо будь-які можливості, аби наші європейські й американські партнери підтримували Україну і допомагали їй

11 сентября 2019
article14207.jpg

Легендарні українські спортсмени, «Вічний» чемпіон світу у надважкій вазі, мер Києва Віталій Кличко та його брат, дворазовчий чемпіон світу у надважкій вазі, переможець Олімпіади-1996 Володимир відвідали в Берліні захід «Bild100», який влаштовує найбільша і впливова в Німеччині щоденна ілюстрована газета «Bild».

На щорічний захід запрошують найвпливовіших політиків, науковців, діячів культури і мистецтва, громадських діячів не тільки Німеччини, а й інших країн.

Віталій Кличко поспілкувався з лідером партії Християнсько-демократичний союз Аннегрет Крамп-Карренбауер, міністром закордонних справ Німеччини Хайко Маасом, спеціальним радником президента Єврокомісії з питань України Елмаром Броком.

«Ми говорили про ті виклики, які постали перед Україною і перед Європою, про політичну ситуацію в Україні, про підтримку наших європейських партнерів та друзів. Переконаний, питання України не повинне відійти на другий план серед пріоритетів європейської політики. Але Україна має теж докладати чимало зусиль як задля реформування своєї держави, так і в міжнародній діяльності. Ми з Володимиром робимо все і використовуємо будь-які можливості, аби  наші європейські й американські партнери підтримували Україну і допомагали їй», - підкреслив Віталій Кличко.
Похожие статьи:

НовостиВладимир Кличко: Для меня важно не терять связи с людьми, которые поддерживали и вели меня по жизни

НовостиДеонтей Уайлдер: Кличко все еще остается самим собой, он делал невероятные вещи

Новости"Бесславный ублюдок" Тиль Швайгер о фильме «Кличко»: «Это чертовски красиво»

НовостиКурс Владимира Кличко «Управление вызовами» вошел в число лекций престижной конференции

НовостиВладимир Кличко признался, что для него значат инновации

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко