параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


В Хотине прошел Кубок на призы фан-клуба братьев Кличко (+фото)

18 сентября 2012

 Напередодні святкування Дня міста Хотин, 15.09.12, у залі боксу хотинської ДЮСШ відбулися змагання з боксу. Це вже другий турнір із цього виду спорту, який хотинчани проводять у поточному році.

Активну роль у проведенні турніру відіграв заступник Хотинського міського голови  Микола Головльов, який із завзяттям сприяє існуванню та розвитку спорту в місті. Саме завдячуючи його роботі приміщення хотинської міської ДЮСШ в минулому році були відремонтовані, умови для занять спортом покращені, і все це сталося завдяки виграному за участю Миколи Головльова гранту від Фонду братів Кличків (до коштів Фонду певний відсоток грошей додали і обласна та місцева влада).

Ось і зараз медалі та кубки для турніру презентував офіційний фан-клуб братів Кличків (плюс спеціально виготовлені для турніру дипломи від облцентру «Спорт для всіх»), а поєдинки проводилися на рингу, що був придбаний на кошти виграного гранту. 

 До того ж, кожен учасник змагань отримав на пам’ять плакат фан-клубу і матиме тепер змогу вдома надихатися досвідом та успіхами найвідоміших братів-українців сучасності.

Перед початком змагань учасників привітав міський голова Хотина Геннадій Варгуляк, який пообіцяв усім присутнім розширення географії турніру вже у майбутньому році.

Участь у змаганнях взяли боксери різних вікових категорій. Планувалися бої за участю спортсменів трьох міст: Хотина, Чернівців та Кам’янця-Подільського, проте, через ряд обставин, чернівчани на турнір до Хотина приїхати не змогли. Зате суддівство забезпечила досвідчена суддівська колегія Чернівців, і тому можна вважати, що турнір трьох міст таки відбувся  )

Кращими боксерами турніру було визнано хотинчанина Миколу Годнюка та представника Кам’янець-Подільської ДЮСШ Владислава Приходька. В цілому ж список переможців виглядає наступним чином:

20 кг – Р. Гиковий (Хотин)

27 кг – М. Тівільов (Хотин)

32 кг – О. Мишевський (Кам’янець-Подільський)

30 кг – Ю. Раєцький (Кам’янець-Подільський)

36 кг – Л. Білівський (Хотин)

40 кг – Д. Донцов (Хотин)

42 кг – Г. Сандуляк (Хотин)

44 кг – М. Годнюк (Хотин)

46 кг – С. Лужанський (Хотин)

52 кг – А. Єремчук (Хотин)

58 кг – І. Романовський (Хотин)

66 кг – В. Приходько (Кам’янець-Подільський)

68 кг – В. Саранчук (Хотин)

Наприкінці змагань тренери команд Хотина і Кам’янця-Подільського отримали пам’ятні командні кубки за участь у турнірі з рук Геннадія Варгуляка.

Рейтинг: +2 Голосов: 2 1642 просмотра
Комментарии (2)
0 # 18 сентября 2012 в 23:37 +1
Круто! Хоть ктото подымает спорт в Украине! v
0 # 19 сентября 2012 в 20:35 +1
Будем стараться. Для того и мы работаем.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко