параметры поиска


Петро Мага вступив до лав “Братства Кличко”

9 ноября 2011
Знаний український шоумен і телеведучій отримав картку члена “Братства Кличко” і розповів, як познайомився з нашими чемпіонами, оцінив їх боксерські стилі , де дивиться поєдинки і чого очікує від братів в майбутньому.

"Спочатку я звернув увагу на Віталія, - згадує Петро. - Коли мйже 20 років тому бачив дії на рингу могутнього кікбоксера, мені дуже подобалося те, що він робить. Від хлопця йшла неймовірна сила і я розумів, що в кікбоксингу він може досягнути дуже великого. Власне, так і відбулося. А потім, звичайно, перемога Володимира на Олімпіаді. Навіть радянський бокс не мав таких перемог. Тобто боксер з пострадянського простору раптом віддубасив усіх і став чемпіоном Олімпійських ігр в надважкій вазі. Це було неймовірно! Вболівали ми за нього дуже емоційно. Взагалі, тоді були перші перемоги незалежної України на Олімпіадах. Це відчуття, які повторити просто неможливо".

Повну версію інтерв'ю з Петром читайте, будь ласка, наступного дня. Нагадаємо, що реєстрація нових членів офіційного клубу братів Кличко продовжується. Знаходьте на головній сторінці klitschko-brothers.com червоний банер з надписом “Стать членом фан-клуба братьев Кличкота реєструйтесь. До речі, нас вже більше трьохсот!

Рейтинг: +3 Голосов: 3 1723 просмотра
Комментарии (7)
Денис Ши # 9 ноября 2011 в 22:55 +1
не знаю что за штрих, но в полку прибыло, и это радует)
axel_p # 9 ноября 2011 в 23:04 +2
ну, старик, ты ящик не смотришь, что ли. журналист, правая рука Савика Шустера. когда-то с ним пересекался на задворках нашего драмтеатра. он тогда в Черновцах не долго работал
Денис Ши # 9 ноября 2011 в 23:07 +2
а нафига мне ящик?) вся инфа есть в сети, фильмы на торрентах. смотрю правда иногда  через IPTV нейшнл географикс и дискавери, и то раз в месяц под настроение) ну и бои Кличко, конечно же)
Anna Demchenko # 9 ноября 2011 в 23:10 +2
блин, я тоже хочу эту карточкууууу cry
Oksana Vlasenko # 10 ноября 2011 в 10:30 +2
Мага дуже цікавий не тільки як журналіст, а й людина. Високоінтелектуальна, з особливим почуттям гумору, позитивом. Треба його в Паб заманити на зустріч))) Це буде неповторно))
Oksana Vlasenko # 10 ноября 2011 в 10:43 +1
а ще він Заслужений артист України, автор пісен Білик, Повалій, Зіброва та ін. Ось така багатогранна людина...
Вячеслав # 10 ноября 2011 в 13:57 +1
и ещё сейчас он ведущий программы о футболе "Украинские страсти" на 5 канале...разноплановый чувак )))
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев