параметры поиска


Петро Мага : «У Кличка нема совісті»

10 ноября 2011
Так склалося, що зі знаним українським шоуменом і телеведучим ми виявилися сусідами по кріслам в літаку по маршруту Київ - Стамбул-Київ. У літаку і відбулося наше знайомство, в результаті якої і було записане це інтерв'ю.
klitschko-brothers.com: Петро, ви розповідали, що вперше побачили бої Віталія Кличко з кікбоксингу. Вони не демонструвалися по телебаченню. Де ви бачили його виступи?
Петро Мага: Я неодноразово бачив відео, тому що були хлопці, які цікавилися боєвими мистецтвами. Це не обминуло і мене. Тоді спалахнула неабияка цікавість до кікбоксингу.
klitschko-brothers.com: Коли познайомились з Віталієм?
П.М.: Під час Помаранчевої революції. Я навіть не пам’ятаю де була ця перша зустріч. Він тоді тільки пробував говорити українською. Я кажу: «Віталію, а воно тобі потрібно?». Він сказав, я навіть не побоюсь процитувати ці слова: «Петро, може й не потрібно, але мені здається, що наша країна в такій жопі, що я не можу з боку дивитися на це». Я подивився і побачив дійсно людину, яка хоче щось зробити. Мало того, має можливості для того, щоб щось зробити. З тих пір я слідкую за його розвитком. Чесно кажучи, з того, трохи вуглуватого соромязливого початкуючого політика, який він був тоді, зараз не залишилось нічого. Це вже впевнений в собі, тертий політичними боями хлопець. Я думаю, він не буде зупинятись і буде самовдосконалюватись. Він на це направлений постійно. Мені здається у нього є така якість, він вміє сказати: «Я це не можу, я це не вмію, але я хочу цьому навчитися». От він постійно намагається стати кращим у всьому, щоб він не робив. Людина, якій Бог дав талант вчитися. Це дуже здорово.
klitschko-brothers.com: Як часто з ним бачитеся?
П.М.: Бачимося не так часто. Найчастіше на якихось тусовках у спільних друзів. Особливої можливості поспілкуватися через графіки, що у нього, що у мене, нема. Через те, що у нас різниця у віці в тиждень, ми вітаємо один одного з днем народження. Я ніколи не забуду як о другій годині дня якось зателефонував йому. Він довго не брав трубку. Це було 19 липня, якщо не помиляюсь, в позаминулому році. А потім він дуже сумним голосом сказав: «Альо, хто це?». Я кажу: «Віталій, ну з днем народження». «Петро, це ти?». Я кажу: «Друга година дня, ти спиш?». А він каже: «Взагалі я в Лас-Вегасі». Там тоді була приблизно четверта година ранку.
klitschko-brothers.com: За боями Віталія та Володимира стежите по телебаченню вдома чи може десь у барі з друзями?
П.М.: Я люблю дивитися вдома, щоб ніхто не заважав. І потім у мене починається зізвон з видатним боксером у минулому Ринатом Наджиповим, який зараз є господарем нічного клубу «Авалон». З колишнім важковиком Анатолієм Олексійовичем Новіковим, який знає братів Кличко дуже давно, слідкує за ними. Він вже похилого віку, але кожен бій розбирає по кісточках. Мені цікаво говорити про бої не з людьми, які на рівні: «та що ти, ну, та можна уже три рази в нокаут відправити», а тими, які розуміють , чому людина зробила паузу, чому не пішла, чому притримала і тому подібне. Я вважаю, наприклад, що Володимир дуже сильно прибавив, коли у нього з’явився Емануель Стюарт, тому що він навчився робити ті речі, які, можливо, пройшли повз нього в ті часи, коли він отримував боксерську школу. Десь затиснути руки, десь трошки повиснути, десь трішки хитрого боксу. Він зовсім по іншому почав рухатися, зовсім по іншому запрацювали ноги. Я бачу великий прогрес. Шкода, що Віталій говорить тільки про два поєдинки, які у нього залишилися. Але я розумію, що сорок років, це не двадцять шість і не двадцять сім. У Володимира зараз – епоха розквіту. Але вже дуже багато часу в нього теж не залишилося. Коли Емануелю Стюарту почали говорити про те, що в світовому боксі зараз велика криза, особливо у надважкій вазі, він відповів: «Ні, не одна криза - дві. ЇЇ звати Кличко - Віталій та Володимир». Я хочу, щоб ця подвійна українська криза важковиків протрималася якмога довше. І дуже хочеться, щоб вчасно і красиво закінчили і один, і другий. Щоб не повторилася історія з Роєм Джонсом-молодшим. Після Джоні Руіса він міг блискуче завершити свою кар’єр. А зараз іноді його бої обертаються в посміховисько.
klitschko-brothers.com: Ви кажете, що Володимир з Емануелем Стюартом значно прибавив. Тобто Віталій із Фрицем Здунеком зупинився в розвитку?
П.М.: У Віталія значно потужніший характер, ніж у Володимира і він бере трошки іншим. Я ніколи не забуду, коли американець Рос Пьюріті у Києві цілком несподівано виграв у Володимира, за ним Віталій мав битися з італійцем Франческо Спинеллі. Віталій просто вийшов і «вбив» його на рингу характером. Я памятаю обличчя Віталія, який був готовий задушити суддю, щоб той не зупиняв поєдинок. Коли він настроєний на бій, йому плювати, як працюють його ноги, ноги суперника, він іде і «вбиває». А Володимиру Бог дав більше здатності до класичного технічного боксу і він тому вчиться. Тому вони обоє дуже сильні, але вони дуже різні. І це прекрасно. Це не одноманітні, сірі бійці, це боксери від Бога. Дуже велике щастя, що вони народилися в Україні.
klitschko-brothers.com: Володимира спільнота сприймає як молодшого брата. Можливо, у 35 років бути «молодшим братом» вже не так гарно?
П.М.: Я думаю, що це проблема спільноти. Дуже добре, що хлопці вирішили ніколи не битися між собою - тому що, напевно, це не винесла би їх мати. Не треба ніколи травмувати своїх рідних. А що стосується молодший, чи не молодший. Володимир - людина, яка відбулася. Людина, яка захистила дисертацію, яка користується величезним попитом у медіа, яка бере участь у світових акціях здорового способу життя не менше ніж Віталій. Можливо і більше. Життя диктує їм абсолютно різні способи існування. Віталій вже одружений, з дружиною, дітьми. Тому, напевно через щільний графік, він шукає більше можливостей повернутися додому, побути зі своїми, повалятися на дивані, вивести їх на природу і тому подібне. У Володі ще період активного пошуку свого особистого життя. Тому хіба що в цьому проявляється якась його молодшість. Він вільний від сімї. А так, я думаю, обоє – люди, які відбулися. Такої проблеми я не бачу ні у Володимира, як у молодшого, ні у Віталія, як у старшого.
klitschko-brothers.com: Цікаво було би подивитися на бій Володимира чи Віталія вживу?
П.М.: Я взагалі вважаю, що у Кличка нема совісті, якщо я досі не був ні на одному їхньому поєдинку. Сподіваюсь, що після цього інтерв'ю мені вдасться десь подивитися вживу як вони продовжують легендарно буцкати якихось іноземних хлопців, які обіцяють надерти їм зад і в них поки що не виходить. Дай Бог, ніколи не вийде.


 

Рейтинг: +1 Голосов: 1 5444 просмотра
Комментарии (1)
Oksana Vlasenko # 11 ноября 2011 в 09:44 +2
отакої...а чому це в них нема совісті?) купи квиток і ти вже на поєдинку. не думаю, що у Петра фінансова криза)
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев