параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


Кличко наградил победителей конкурса «ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ - 2012»

12 октября 2012

  Переможницею Всеукраїнського дитячого екологічного конкурсу «ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ – 2012», який Благодійна організація «Фонд Братів Кличків» та Компанія Panasonic реалізують вже третій рік поспіль, стала чотирнадцятирічна киянка Ірина Душина. Саме вона представлятиме Україну на міжнародному конкурсі «Eco Relay-2012», що відбудеться у листопаді в м. Кіото, Японія.

 

Дівчина запропонувала цікаві рішення здобуття та використання електроенергії для роботи пристроїв компанії Panasonic. Юна новаторка, приміром, запропонувала створити інноваційні кросівки, які б акумулювали енергію, отриману під час ходьби чи бігу, та використати  її для живлення телефону, плеєру чи іншої електроніки. «Дізнавшись про проект, я побачила реальну можливість зробити свій внесок у збереження довкілля. Мене хвилює не лише сьогоднішній день, а й майбутнє», - зазначила Ірина у своєму щоденнику. 

 Друге місце посів щоденник Ярослава Полякова (м. Ізмаїл, Одеська область), третє місце отримала робота Назар`євої Ксенії з м. Суми. Переможці отримають призи – багатофункціональні пристрої виробництва Panasonic KX-MB 1500UCB.

Пам‘ятний подарунок отримала також й школа, з якої надійшла найбільша кількість еко-ідей. Учні 5-В класу київської гімназії №136 брали участь у конкурсі всім класом.  Гімназія стала переможцем у номінації «Найактивніша школа» й отримала від організаторів конкурсу інтерактивну дошку PANABORD.

Діти у боргу не залишилися та зробили чимало подарунків Голові правління БО «Фонд братів Кличків» Віталію Кличку та Голові Представництва компанії «Panasonic (СНД)» Кодзі Терадзімі. Ошатна лялька-мотанка ручної роботи, їстівна корзина «троянд», власноруч вирощені екзотичні фрукти та футболка із зізнанням в любові та автографами від п‘ятого «В» - ось короткий перелік дитячих призів.

Звертаючись до присутніх, Віталій Кличко наголосив, що важливо не лише мріяти,а й діяти. Лише тоді мрії можуть здійснитися. Він процитував відомого фізика: «Я хочу сказати словами Альберта Ейнштейна: «Phantasie ist wichtiger als Wissen, denn Wissen ist begrenzt» -  Уява важливіша, ніж знання, оскільки знання обмежені. Тож продовжуйте фантазувати  і мріяти».

«Компанія Panasonic прагне стати екологічною компанією №1 у світі. Для нас важливо аби якомога більше дітей взяло участь у конкурсі та запропонувало нові та цікаві ідеї для стабільного і комфортного стилю життя та праці в гармонії з навколишнім середовищем», — відмітив Кодзі Терадзіма.

Віталій Кличко завітав на нагородження разом з дружиною Наталею та старшим сином Єгором, котрі після офіційної частини разом з юними учасниками заходу оглянули експозицію музею популярної науки і техніки «Експериментаніум», де проходило нагородження. Місце для події було обрано не випадково: усі запрошені мали змогу на власні очі побачити, як тісно наше життя пов‘язане з наукою, природою та екологією і переконатися, що знати закони природи і жити з ними в гармонії - не лише важливо, а й цікаво. 

Додаткова інформація:

 

Конкурс «ЕКО-ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ – 2012» розпочався в червні 2012 року і тривав до середини вересня. На адресу організаторів надійшло близько 500 робіт з усіх куточків країни, адже цього року конкурс вперше набув всеукраїнського рівня. Найбільш активними виявились юні природознавці з Київської, Чернівецької, Закарпатської, Одеської, Запорізької, Тернопільської, Кіровоградської та Миколаївської областей.

Метою цього конкурсу є виховання у дітей дбайливого ставлення до природи, популяризація екологічної культури та розвиток відчуття причетності до вирішення екологічних проблем. Маленьким учасникам для зображення своїх ідей було запропоновано спеціальний ЕКО-щоденник, який вони заповнювали разом з батьками чи вчителями протягом 5 днів.

 

Роботи переможців українського конкурсу «ЕКО-ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ» два роки поспіль займають призові місця на міжнародному рівні. Так, переможниця минулорічного українського відбору киянка Катерина Коверенко представляла нашу державу на всесвітньому конкурсі ЕКО ІДЕЙ у штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі. Серед тисячі ЕКО-щоденників, написаних та проілюстрованих школярами, робота Катерини привернула особливу увагу організаторів. А 2010 року переможці українського конкурсу – Ольга та Антон Лушанкіни - вибороли почесне 2 місце у всесвітньому конкурсі ЕКО ІДЕЙ у Японії. Організатори впевненні, що робота цьогорічної переможниці українського етапу має всі шанси стати кращою на міжнародному конкурсі «Eco Relay-2012», що незабаром відбудеться в м. Кіото.

 

«Фонд братів Кличків» – всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм і Володимиром Кличками у серпні 2003 р. з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. За 9 років Фонд реалізував низку соціальних проектів, які були направлені на популяризацію здорового способу життя, сприяння розвитку спорту, підтримку талановитої молоді та проведення інформаційних кампаній. Фонд працює з дітьми шкільного віку, студентами і молоддю, яка прагне досягти успіху в житті.

Результатами цієї роботи стали такі соціальні проекти як: створення мережі дитячих спортивних майданчиків по всій Україні «Клич друзів – граємо разом!»; модернізація безкоштовних боксерських залів «Спортивну Україну будуємо разом!»; стипендіальні проекти «Обирай серцем» та «Підтримаємо освіту разом!»; молодіжний проект «Оздорови суспільство!», проведення міжнародних турнірів з боксу в Україні, благодійний проект «Старт до успіху» та Літній освітній табір «Майстерня успіху».

 

Корпорація Panasonic - один з провідних світових виробників електроніки. Корпорація виробляє більше 15 000 найменувань електротоварів і об'єднує понад 500 компаній, заводів і наукових центрів по всьому світу.

Компанія – це суспільний інститут, і для Panasonic основоположним завданням є позитивний внесок у розвиток суспільства за допомогою своєї діяльності. Компанія Panasonic активно просуває свої ініціативи в області екології, усвідомлюючи відповідальність перед суспільством зберегти ресурси Землі і захистити природне середовище.

Екологічний менеджмент є одним з головних пріоритетів корпорації Panasonic. Співіснування з довкіллям, перш за все, означає для Panasonic створення технологій, що мінімізують вплив виробництва і кінцевого продукту на екологію, а також формування екологічно направленого образу мислення.

Рейтинг: +7 Голосов: 7 2219 просмотров
Комментарии (3)
0 # 12 октября 2012 в 16:40 +7
каким же полезным делом занимается Фонд братьев Кличко
и правильным, ведь возможно, кто-то из этих детишек в будущем станет известным ученым и, наверняка, все вырастут хорошими и позитивными людьми
0 # 12 октября 2012 в 23:20 +2
Share, Nikola!
0 # 12 октября 2012 в 17:56 +4
Молодец Виталий!
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко