параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


Фонд братьев Кличко объявляет новый набор в лагерь

16 мая 2012

Фонд братів Кличків організовує Всеукраїнський літній освітній табір для дітей під назвою «Майстерня успіху». З 9 по 23 серпня у Пущі-Водиці під Києвом відпочиватимуть та навчатимуться 200 дітей - вихованці загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих інтернатів  віком 11-15 років, котрі стануть переможцями відбіркового Конкурсу, що стартує сьогодні!   

 Щоб виграти безкоштовну путівку до табору, учасники Конкурсу мають до 15 червня 2012 року заповнити он-лайн анкету http://klichkofund.org.ua/news/index/id/143

 До анкети додати фото,  відео, аудіо або текстові  матеріали, що висвітлюють талант дитини.

 

 Концепція табору передбачає використання унікальної виховної методики, що об'єднує дітей у спільній справі для розкриття їх творчих талантів. Діти за інтересами зберуться в команди та протягом двох тижнів у формі гри навчатимуться в студіях кіно, фотомистецтва, ЗМІ, винаходів, естради, спорту, стратегій. Кожна Команда визначає Соціально значущу Справу, якою  займається протягом зміни. По завершенню учасники  мають представити результати своєї справи. 

 «Ми допоможемо енергійним, талановитим  дітям, у тому числі із соціально вразливих сімей,  розкрити власний творчий потенціал,  проявляти інтерес, ініціативу, вірити у власні сили, бути відповідальними,  працювати в команді. Ми пропонуємо учасникам табору модель самостійного життя, де дорослі будуть не направляти та виправляти, а підтримувати дітей. Протягом 2-х тижнів «Майстерня успіху» навчить дітей результативній поведінці, яка веде до успіху», - зазначає Голова Наглядової ради БО Володимир Кличко.  

 Нагадаємо, Віталій Кличко  вже запросив  групу грузинських дітей з родин, що постраждали від повені, відвідати  літній освітній табір Фонду братів Кличків «Майстерня успіху».

  Тим часом триває інший Конкурс Фонду Братів Кличків  під назвою  "Клич друзів - граймо разом!" . У ває є можливість отримати безкоштовно дитячий спортивний майданчик !! Подробиці тут - -http://play.klichkofund.org/

 

Рейтинг: +7 Голосов: 7 9201 просмотр
Комментарии (8)
0 # 16 мая 2012 в 16:48 +3
Эх..быть бы в том лагере вожатым))))
0 # 16 мая 2012 в 21:26 +3
будем учавствовать в конкурсе. Надеюсь, попадем в лагерь!)
0 # 18 мая 2014 в 22:17 +1
Добрый вечер.А у Вас получилось заполнить анкету по ссылке из статьи? У меня в разных браузерах не загружается - выдает ошибку? С уважением,Лиза.
0 # 17 мая 2012 в 20:59 +3
Не перестаю восхищаться всем, что делают братья Кличко. Даже сама идея создания лагеря, где дети, которым не очень повезло в этой жизни, смогут увидеть, что можно многого достичь путём реализации своих талантов и своими стараниями - это огромный вклад в формирование их будущего, а соответственно и социума. И почти все их программы направлены именно на это - на предупреждение проблем молодежи, а не на борьбу с их последствиями. Казалось бы, ведь проблема на поверхности, но кроме них никто больше ничего не делает!!!
0 # 17 мая 2012 в 21:30 +1
что значит не очень повезло? конкурс, я так поняла, для всех детей, которые имеют какие-то таланты и достижения. И это независимо от того "повезло" или нет...
0 # 17 мая 2012 в 21:42 0
Да, конкурс для всех-всех деток от 11 до 15 лет)))
0 # 17 мая 2012 в 23:11 +1
Конкурс для всех, но - цитата из объявления о конкурсе: "Перевага надаватиметься дітям з малозабезпечених, багатодітних або неповних сімей. Статус дитини має бути підтверджений відповідними документами."
0 # 18 мая 2014 в 22:09 0
Добрый вечер , уважаемые форумчане.
Хотела заполнить анкету.У меня она не кликабельна sad Прошу помочь.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко