параметры поиска


Фонд братів Кличко реконструював спортивну школу на Луганщині

17 ноября 2011

16 листопада, в день 15-річного ювілею професійної кар’єри українських чемпіонів, Фонд братів Кличків у рамках проекту «Старт до успіху!» відкрив оновлену ДЮСШ №2 у м.Сєвєродонецьк (Луганська обл.). Офіційна церемонія відкриття відбулась за участі виконавчого директору благодійного Фонду Ганни Старостенко та міського голови Сєверодонецька Валентина Казакова.

 Зважаючи на давні спортивні традиції, популярність школи серед молоді та підтримку місцевої громади, Фонд Братів Кличків включив її до Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!». Тут займається 614 учнів, культивуються шість олімпійських та кілька інших видів спорту: легка і важка атлетика, спортивна гімнастика і акробатика, футбол, велоспорт, кульова стрілянина, пауерліфтінг. У школі №2 починали своє сходження призери Олімпіад та Кубків світу. Лише 2010 року тренери підготували майстра спорту міжнародного класу та п’ятьох кандидатів, а більше 200 учнів отримали спортивні розряди.

Оскільки капітальний ремонт школа не бачила 44 роки, Фонд не лише придбав обладнання, але оновив будівлю. Протягом літа дерев’яні вікна були замінені на металопластикові, проведений ремонт у двох залах, а також придбаний новий спортивний інвентар. Акробатичне покриття, доріжки, мати, хореографічні станки, штанги, лави та багато іншого – усього на суму близько 1млн.300 тисяч грн. Крім того, місцева адміністрація виконала свої зобов’язання перед Фондом та взяла на себе реконструкцію великого залу та оновлення будівлі. Вже зовсім скоро в оновленій школі відбудеться Першість міста зі спортивної гімнастики.

Ганна Старостенко, виконавчий директор БО «Фонд братів Кличків», зазначила: «Символічно, що ми відкриваємо оновлену школу 16 листопада – саме у цей день 15 років тому наші засновники розпочали свою професійну кар’єру. Брати Клички як ніхто інший знають, що з перемогами не народжуються – їх здобувають. Тому дуже важливо, що діти мають на старті. Заняття спортом у комфортних умовах та під наглядом досвідчених тренерів може стати стартом до успіху у житті для наших дітей. Вони будуть не лише здорові, але й зайняті – адже відтепер у них є всі умови для фізичного виховання, гармонійного розвитку та становлення як особистості».

  Нагадаємо, ДЮСШ №2 м.Сєвєродонецьк - одна з переможців Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!». Упродовж року Фонд вже відкрив оновлені спортивні школи у містах Камянець-Подільський (Хмельницька обл.), Горлівка (Донецька область), Хотин (Чернівецька обл.) та у Києві. На черзі – школа у м. Севастополь (АР Крим).

Рейтинг: +3 Голосов: 3 1372 просмотра
Комментарии (1)
Николай Федоренко # 17 ноября 2011 в 18:17 +1
хорошее дело, особенно на фоне ситуации вообще у нас
страшно и подумать, капитального ремонта до этого не было 44 (!!!) года
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев