параметры поиска


Фонд братів Клічків відкриє в Севастополі дитячу спортивну школу

21 ноября 2011

23 листопада в рамках благодійного проекту «Старт до успіху!» Фонд братів Кличків відкриє оновлену дитячо-юнацьку спортивну школу №2. За 45 років свого існування у цей навчальний заклад жодного разу не мав капітального ремонту і перебував останнім часом у жалюгідному стані. Тому учні та тренери скористались унікальною можливістю, взяли участь у конкурсі, що проводився на Новому каналі та вибороли право приєднатися до всеукраїнського проекту Фонду братів Кличків «Старт до успіху». Впродовж літа школу було повністю відремонтовано та оснащено новим спортивним знаряддям. 

 Крім того, команда ДЮСШ №2 стала учасником телевізійного шоу «Я-герой» на Новому каналі. Офіційна церемонія відкриття відбудеться за участі виконавчого директору благодійного Фонду Ганни Старостенко.

Нагадаємо, ДЮСШ №2 м. Севастополь - шостий переможець Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!». Упродовж року Фонд вже відкрив оновлені дитячы спортивні школи у містах Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.), Горлівка (Донецька область), Хотин (Чернівецька обл.), Сєвєродонецьк (Луганська) та у Києві.

Адреса у Севастополі – вул. Сімферопольська, 22.
 

Рейтинг: +4 Голосов: 4 1093 просмотра
Комментарии (2)
Ali Bilalov # 21 ноября 2011 в 21:59 +2
Молодцы!...Что тут сказать.
Sergey Shamray # 21 ноября 2011 в 22:58 +1
Братья занимаются реальной работой, а не болтовней и псевдозаботой о здоровье нации, о которой так много любят "трындеть" депутаты и министры...
Молодцы!!!!
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев