параметры поиска
Завітай до магазину!
Шапка червонаКнига В. КличкоРукавички сувенірніРукавички сувенірні Усик


Далакян вперше зустрівся зі своїм суперником face to face

12 июня 2019
article13909.jpg

В Києві відбулася перша очна зустріч непереможного чемпіона світу WBA Артема Далакяна з його суперником — претендентом на титул Саравутом Таворнхамом з Таїланду. Суперники вперше подивилися один одному в очі і дали коротку прес-конференцію перед боєм.

Відповідаючи на питання журналістів, Саравут Таворнхам заявив, що йому дуже подобається в Україні.
"Зараз присутнє певне хвилювання, адже я вперше борюся за титул. Втім, я готовий битися за пояс і дуже хочу стати чемпіоном світу", — сказав боксер з Таїланду.

У відповідь на цю репліку Артем Далакян підкреслив: "Це добре, що він хоче виграти, але я віддавати титул не маю наміру. Зроблю все, щоб пояс чемпіона світу WBA залишився в Україні. У суботу покажу, як я цього хочу".

Віце-президент Union Boxing Promotion Дмитро Єлісєєв уточнив, що крім бою Артема Далакяна в програмі вечора боксу будуть поединки Олександра Захожого, Ігоря Магуріна, Тимура Брикова, Владислава Мельника та інших спортсменів. Також відбудеться бій за звання чемпіона України, учасником якого стане боксер UBP Ігор Кудрицький.

Нагадаємо, вечір боксу від компанії Union Boxing Promotion відбудеться вже в цю суботу, 15 червня, на вертолітному майданчику КВЦ "Парковий". Квитки ще є у продажу.

Процедура зважування учасників вечора боксу відбудеться в п'ятницю, 14 червня, у конгрес-холі готелю "Русь". Початок о 13:00.
Похожие статьи:

НовостиФото дня: Далакян и Вилория на дуэли взглядов

НовостиУкраинец Далакян будет драться за титул чемпиона мира

НовостиУкраинец Далакян, разбив Вилорию, стал чемпионом мира

Новости24 февраля украинец Далакян сразится за титул чемпиона мира

НовостиЗа чемпионский бой Далакян заработает 25 тысяч долларов

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Завітай до магазину!
ШарфШапка білаФутболка УсикКартина Володимир Кличко