параметры поиска


"На Кличка чекають великі проблеми проти Мормека"

9 ноября 2011

На думку оглядача порталу boxingnews24.com Дена Емброуза, чемпіон світу IBF / WBA / WBO у суперважкій вазі Володимир Кличко (56-3, 49 KO’s) може мати чималі проблеми у поєдинку проти француза Жана-Марка Мормека (36-4, 22 KO), з яким зустрінеться 10-грудня у Дюссельдорфі.

Зокрема у статі йдеться про те, що "це найменший опонент Володимира за багато-багато років і дуже сумнівно, що Кличко знатиме, як саме потрібно поводитись у ринзі проти такого суперника. Питання щодо прекрасного використання українцем джеба, навіть не стоїть, але ось проблеми вийдуть на поверхню, коли Володимир спробує підключити праву руку. Йому доведеться бити зверху вниз по Мормеку, а це забере чимало ресурсів у чемпіона. В той самий час, Мормек дуже швидкий в інсайді (ближньому бою), де він почуває себе, як риба у воді проти більших опонентів".

Також оглядач порівнює Мормека із Джо Фрейзером:

"У Володимира буде шанс зупинити Мормека, коли він ітиме на нього, але ми уже не раз бачили, що більшість ударів Кличка-молодшого носять випадковий характер. Він багато пропускає, а це проти такого коротуна, як Мормек - це може стати серйозною проблемою для українця. Мормек багато у чому схожий на Джо Фрейзера, з його рухами головою та і надпотужним лівим хуком та сильною правою. Мормек любить підсісти під суперника в ближньому бою і рухами головою змусити його промахуватись, а тоді завдавати надпотужних ударів у відповідь. Якщо французу вдасться пролізти в ближній бій, то він матиме усі шанси виграти поєдинок достроково" - інформує 24boxing.com.ua.

Рейтинг: +2 Голосов: 2 2671 просмотр
Комментарии (7)
ВАДИМ # 9 ноября 2011 в 21:19 0
СЛЕПОЙ СКАЗАЛ-УВИДИМ
Василий Огарь # 9 ноября 2011 в 21:48 0
Как ни крути, но Мормеку тапки
Виктор Che Guevara # 9 ноября 2011 в 22:09 +2
все выше сказанное о Мормеке может и правда, если говорить о среднестатистическом супертяже. Но товарищ емброуз подзабыл, что мормек будет боксировать против ЛУЧШЕГО суперятяжа планеты!!!!! и ничего такого чем Мормек может "удивить" не наблюдается...  smile
Anna Demchenko # 9 ноября 2011 в 22:59 +1
оой, всегда есть основания переживать..безусловно..но не стоит забыть о том, что сказал Виктор выше "Но товарищ емброуз подзабыл, что мормек будет боксировать против ЛУЧШЕГО суперятяжа планеты"
так что, будем верить в лучшее..
Денис Ши # 9 ноября 2011 в 23:03 +1
что за небоевой настрой? что значит "верить в лучшее" ?
кличко - зе бест. у мормека и на 1% шансов не наберется)
Anna Demchenko # 9 ноября 2011 в 23:08 +3
исправляюсь!
пусть верят в лучшее болельщики мормека..но не сильно, чтоб не было ран от разочарования!)) dance
Николай Федоренко # 11 ноября 2011 в 12:41 0
не надо Мормека недооценивать, но и переоценивать тоже, волне употребимый вариант для Володи
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев