параметры поиска

Як вчити англійську в інтернеті?

Автор
Опубликовано: 1722 дня назад (31 июля 2014)
Редактировалось: 1 раз — 2 августа 2014
+3
Голосов: 3
Ця стаття не буде звичайною для мене. Вона не буде про політиків та політику, а буде лише про одну-єдину подію, що мене зараз цікавить найбільше - про англ мову.

Англ. мова - одна з найбільш поширених мов на планеті Земля. Якщо вірити статистиці ООН та та іншим офісам, англійською мовою у невиразному житті послуговується приблизно 400-п'ятьсот 000000 мешканців планеті. Більше користуються лише китайською. Проте маючи на увазі те, що english заучують по всьому державах у середніх школах, вищих навчальних закладах, то розмір людей, що мають можливість хоча б на середньому рівні (Intermediate) розмовляти англійською мовою, виростає до кількості у мільярд, та більше. Неймовірна цифра.

Найкраще англійську вивчати з дитинства - у перших класах школи. Трапляється, що її починають вчити у дитсадочках, проте як правило, це навчання вимагає певної суми грошей, а не всі сім'ї можуть так витрачати кошти. За такої ситуації й виникає думка вивчати англійську в інтернеті - за підтримки веб-сайтів, де правила граматики, словники, транскрипції, алфавіт, сталі словосполучення, часи та інші речі. Одним з таких веб-сайтів є easy-english.com.ua.

Я сам пройшов цей важкий розділ вивчення мови і тому можу з впевненістю сказати, що найкраще мову вивчати у країні, де на англійській спілкуються. Така практиа подарує вам настільки величезний досвід у спілкуванні, що ви не зможете "викреслити з пам'яті" англійську мову, якщо вам будете змушені поїхати в містечко, де розмовляють лише українською. Так, у вас щось вилетить з голови, але навіть за короткої розмови ви зможете швидко вернути втрачені навички говоріння та писання.
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий