параметры поиска

Європа, Росія, Кличко - чи справді ми знаємо все?

Автор
Опубликовано: 1976 дней назад (25 ноября 2013)
Редактировалось: 2 раза — последний 26 декабря 2013
Настроение: 50/50
Играет: ТНМК - Проїхали
+20
Голосов: 22
Вітання усім, спробував себе сьогодні в новому амплуа - автора блогу, тема змусила напевне вперше перебрати стільки клавіш клавіатури і почати видавати думки вслух. В даному братстві я недавно близько 3 місяців, щодня передивляюсь новини, коментую частенько, по блогах трохи мандрую, вперше побував на поєдинку Кличка в Москві і т.п..., і ось сьогодні таки насмілився довести самому собі, що не все так "запущено" і ми таки можемо намагатися знати і робити більше.
Всі ми знаємо події 21,11,13 які почали збирати нові майдани, всі ми думаємо що Європа це супер, а Росія це страшненько - візуально це факт, побував і там і там - різниця колосальна, але ми живемо не в Росії і не в Європі,- ми окрема нація яку справді хочуть поділити. Влада таки поступила визначено і таки підсвідомо почала захищати власні економічні показники, хоч я сам прибічник Європейського вибору, поясню (хочу попередити, що це просто моя власна точка зору) - усі металургійні, видобувні, хімічні (можна сказати стратегічні) підприємства зосереджені на сході держави - головний експорт спрямований куди? - правильно в Росію, і ми і Росія розуміємо, що велика частина даного експорту "годує" майже 40% нашого населення (переважно) сходу цим таки експортом, так що Європа хоче вимагати у нас, чому вона не хоче покрити нам збитки вланими дотаціями, як вона це зробила із Польщею де 38 млрд. евро пішло тільки для підтримки сільського господарства при вступі в ЕС, чому Росія тисне на нас, а Європа думає що і так пройде - даючи 1 млрд на розвиток в асоціації(((( shock ,- ми не другий сорт шановні європейці і ми не молодший брат шановні росіяни - ми нація, нація яка вміє мислити, думати і так би хотілось - діяти, ми терпляча нація ще з часів гетьманства, але ми не можемо кинути напризволяще нашу економіку лише за рахунок популярних ідей та думок вслух. Хочу бачити нашу державу сильною із рівнем життя, як в Європі, та впевненістю та наглістю нашої влади як в Росії. Хотів би звернутися до Віталія Кличка, - я впевнений, що Ви підтримуєте Європейський курс розвитку України, так як і всі західняки як і я, але чи не перетворимся в Європі на молодшого брата ми, як це було із СРСР, я не хотів би щоб наш ринок поглинав товари нижчої якості, я не хотів би все життя жити в кредит, я не хотів би бачити власних дітей непатріотичними і не вихованими(((. Ви все зважили? Як що так, то я ДУЖЕ ХОЧУ ПОМИЛЯТИСЯ, і більше не чіпати сумнівів стосовно нашого майбутньго! Подивимось чим закінчиться МАЙДАН 2.0, надіюсь все буде мирно та зважено - ЧЕКАЮ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН! До звязку! Щиро Ваш F13
Комментарии (23)
Екатерина Попенко # 25 ноября 2013 в 17:02 +10
ми не другий сорт шановні європейці і ми не молодший брат шановні росіяни - ми нація, нація яка вміє мислити, думати
Тільки цього на жаль вже давно ніхто не помічає...
Фенікс 13 # 25 ноября 2013 в 19:07 +6
Вже пора, так хочеться змін...
Anna Redko # 25 ноября 2013 в 17:28 +6
Дякую, шановний F13, за те, що Ви підняли цю актуальну тему. Тільки якщо я зараз почну її розвивати, "Остапа понесе" (це я про себе в даному випадку). Тому коротенько: цілком згодна з тим, що - ну я кий же ми "молодший брат" Росії? Це нас так примусили вважати ще за часів СРСР, а ставитись до цього можна по-різному... Треба ж вивчати свою історію, знати своїх героїв, розвивати своє, щоб потім про нас не казали: "Моголи ми, моголи...", чи "Чужого не навчились ви, своє забули..." Пам'ятаете автора?
Фенікс 13 # 25 ноября 2013 в 18:49 +5
І вам Анна спасибі за підтримку, хочеться щоб таки наші погляди збігалися і приносили результат!
Алена К. # 25 ноября 2013 в 18:00 +7
Поддерживаю Ваше мнение
Яха # 25 ноября 2013 в 18:53 +4
Історія вчить нас не наступати на ті ж граблі! Що дала нам Росія? Що Росія робила з нашим народом з часів Хмельницького? Ми були і будемо для їх влади малоросами! Так, саме для російської влади, бо люди між собою дружні. Україна була завжди другим номером в парі з Росією! Тому я без вагань за Євросоюз! Саме захід дасть нам важливі уроки, технології, нові стандарти життя. Підемо на схід, то і у нас стоятимуть мечеті і хачі безнаказано різатимуть людей.
Росія не дасть нам нічого! Ми для них були гарматним м'ясом та розмінною монетою в усі часи.
Фенікс 13 # 25 ноября 2013 в 18:58 +6
Олександр я за Європу як і ти, але чи ми готові одразу обрізати засоби для існування 18 мільйонам наших співвітчизників? Яка б Росія не була на даний момент ми маємо розуміти, що патріотизм це не висміювання і паплюження того ж таки сусіда, який з нас знущався довгі роки - це факт, але саме зараз він нас затиснув в економічні лещата і так просто(чи раптово ) вирватися смерті подібне. Потрібно добитися від Європи гарантій (грошей, дотацій, захисту) - як хочете називайте і тоді впевнено помахати ручкою нашим східним сусідам. Я за такий розвиток!
Аріадна Шевцова # 25 ноября 2013 в 19:59 +8
На мою думку, то все ж таки буде краще, якщо Україна вступе в ЄС, бо якщо залишити все так, як є, то краще точно вже не стане. Звісно, якби ж то ще і влада була інша, з нашою владою, що так буде, що якось по іншому, то різниці великої не буде. Потрібно обирати іншого президента! Я за Кличка!
Лилия Петрова # 25 ноября 2013 в 20:11 +8
Я теж повністю підтримую вступ України до Європейського Союзу! v Гарні прозвучали тут думки, і роздуми автора теж заслуговують на увагу!
Careless # 25 ноября 2013 в 21:03 +7
Украина це Европа,януковыча в жо....
Руслан # 25 ноября 2013 в 22:08 +6
Після розвалу союзу дорвалися. Підприємства розікрали, порізали на метал, розпродали. Колгоспи повіддавали в приватні руки. Якщо раніше прибуток ішов в казну то зараз ті мільйони які могли б іти на розвиток держави є джерелом збагачення лише для керівників. Галузі які є прибутковими штучно роблять збитковими а потім добрий дядя викупить і робить прибутковим але вже для себе. Влада хоче виїхати за рахунок збільшення податків і зборів а виходить ще гірше. Яскравий приклад утилізаційний збір. і взагалі українські мита і ціни на автомобілі то жах. Українці мабуть їздять на найдорожчих автомобілях. Згадайте Польшу після розпаду СРСР, які вони були бідні, а зараз ми до них на заробітки їздимо. Головне бажання щось змінити для народу. Доки країною будуть керувати бізнесмени нічого доброго нам не бачити. Видумали тендери ніби то для захисту від корупції а насправді за їх рахунок найбільше грабують. Українці дуже розумні люди в усіх галузях і при розумному керівництві ми жили б прекрасно без усяких асоціацій. І ще одне, в шенген нас ніхто не бере, тому не знаю чи стане Європа набагато ближчою.
Фенікс 13 # 26 ноября 2013 в 09:09 +2
Підтримую, дякую всім що відкликнулись та звернули увагу на небайдужу тему, впевнений що з часом ми ще покажимо що ми варті кращого, так воно і буде 100% - ЗНАЮ!
Jazz # 26 ноября 2013 в 09:11 +5
Володя, хотя я и с востока Украины, но в целом разделяю твое мнение.
Единственное, те предприятия, что на востоке экспортируют продукцию в Россию, кормят не только свой регион, но отправляют деньги в бюджет всей страны, а это не малые деньги. И разрыв экономических связей с соседом негативно скажется на всей стране.
Ассоциация с ЕС, это хорошая идея - мы бы оздоровили свои институты управления страной и это я думаю никак не повредило бы общению с северным соседом. Только сосед не хочет считаться с нами, очень жаль. А вообще, Украину всегда рвали на части, то Российская империя, то Польша с Австро-Венгрией и исторя повторяется.
А по поводу майданов... Есть одна мудрая фраза "Революцию задумывают романтики, делают фанатики, а пользуются её плодами отпетые негодяи". Так что хорошим это всё не заканчивается.
Хотелось бы видеть правителем Украины сильного, волевого и самостоятельного человека, который ЛЮБИЛ бы Украину, такую разную, с её востоком и западом. Чтобы не тянул ее в зависимость от чужого кошелька, а строил бы страну за свои деньги, которых достаточно у самих, просто эти миллиарды осели в частных карманах.
Хотелось бы верить Виталию Кличко, но в любом деле ценят профессионалов, ценят за качественный результат. Хватит ли опыта у Виталия, чтобы управлять страной?
Фенікс 13 # 26 ноября 2013 в 09:15 +1
Справді ми хочемо покращення, але треба знати якою ціною, і впевнетись що оберемо найменш болючий шлях...
Павел Бовть # 26 ноября 2013 в 09:38 +4
какая там европа!!!
наша страна даже не развивающаяся
у нас страна третьего мира ))) к сожалению
и зависит это не только от правительства
менталитет людей у нас такой
все у нас через ж.... везде ... типа и так сойдет!!!
и так во всех отраслях, нет профессионализма нигде
Monk # 26 ноября 2013 в 10:31 +6
О наболевшем.
Тема очень щепетильная и актуальная. У каждого есть свое мнение и это хорошо!!! Почитав комментарии, узнал и Ваши позиции, касательно этого вопроса.
Выскажу и я свое мнение (опять же мнение, исключительно моё):
Что из себя представляет Украина?- как для России так и для Европы- это расширение сферы влияния, огромная территория и 46 млн. людей. Украина в любом случае, на данный момент, находится между молотом и наковальней. Вопрос как этим распорядиться?
Подписав договор с Россией мы выигрываем в рыночных отношениях по рынку сбыта наших товаров, но проигрываем в том, что снова будем зависимы от России (что и нужно Путину), оставаясь там, где мы сейчас есть с коррупцией и "семьёй", подписав договор с Европой у нас есть шанс со временем выйти на качественно новый уровень жизни, но у нас нет на это денег, да, нужно будет затянуть пояса (хотя куда уже!?) с перспективой дальнейшего развития. Я лично за это!
В Европе наше правительство не сможет воровать, как сейчас и они это понимают.
Можно еще долго описывать и то и это...
Подитожив скажу, с Россией образуется (что сейчас и происходит) круг людей, во власти которых будет сосредоточен весь украинский бизнес, все производство, а остальной народ просто будет пахать на них, как на панщине, не имея возможности работать на себя. С Европой у нас есть ШАНС на лучшую судьбу, на лучшие стандарты качества, на лучшее образование, медицину и т.д. Только как этим воспользоваться?!
На данный момент НЕТ в стране политиков, способных эффективно управлять страной и делать правильные решения, нет их... Я лично, за Виталия, но опыта маловато, не дадут ему работать, а остальные- я промолчу...
В очередной раз повторюсь- это мое личное мнение!
Фенікс 13 # 26 ноября 2013 в 11:05 +4
Станислав # 26 ноября 2013 в 16:43 -2
Пошл..и на ... со своей Европой. Я возьму оружие в руки, если мы войдем в греховный Запад.

Кстати, в Польше, чтобы стать рыбалкой, мало купить удочку. Нужно закончить курсы рыболова, вступить в общество рыболовов и охотников по рекомендации её члена, стаж которого 3 года. И платить ежегодные взносы, хоть и символические.

Уважаемые либералы, забудьте про шашлыки летом или на майские праздники там, где вам понравится. Будет вам полная регламентация общественной и личной жизни. Станете биороботами. Но как Запад жить всё равно не будете. Польша в 90-х выторговала для себя хорошие условия, Украине будет хуже, чем Болгарии. Там даже закрыли АЭС по требованию ЕС, и сейчас цена на электрику как в германии..В марте вся София вышла на митинг. Шенген им еще закрыт. Вся Прибалтика на заработках. Я конечно понимаю, что западные украинцы привыкли бросать свои семьи и на 10-20 уезжать в Италию на заработки. Но я русский, буду грызть землю под собой, но своих не покину. Плохо вы знаете историю. Мне плевать даже на центральную Украину. можете проводить парады Дивизии СС Галичина как в Кривом Роге. Но Новороссию, я не сдам!!!!

Кстати, Молдова разрешили акгитацию ЛГБТ. и им разрешили на 90 дней въезжать в ЕС. хотите?
Фенікс 13 # 27 ноября 2013 в 09:39 +1
Станіслав повторюсь не можна ненавидіти Захід своєї ж країни, і на рахунок розлучень і неповних сімей я тобі вже радив передивитися статистику по Україні - http://gazeta.ua/ru/articles/comments-newspaper/_menshee-kolichestvo-razvodov-na-zapade-mdash-zasluga-cerkvi/112179#photo-1
Станислав # 26 ноября 2013 в 16:46 0
ЗАБЫЛИ ВЫ ИСТОРИЮ...

https://www.youtube.com/watch?v=HZ3-oBRV5YE

А вот счастливые жители Болгарии. странно почему они возмущаются, они ведь в ЕС? :

электричество, как в Германии:

https://www.youtube.com/watch?v=8GM4BAnzHCw
Фенікс 13 # 27 ноября 2013 в 13:04 0
Ось проста відповідь!

http://www.youtube.com/watch?v=3KSP5k4iQwA
Jazz # 26 ноября 2013 в 23:50 +3
Анюта, может черканешь у себя в блоге кратенько, когда появится свободная минутка?
Руслан # 27 ноября 2013 в 21:20 +3
Я зараз в Італії і в пересічних італійців мови за нас немає. Для них ми завжди будемо на порядок нижчими. Італійці кажуть, що до вступу в Євросоюз жилося набагато краще.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев