параметры поиска

Битва титанів, або Котигорошко проти Іванушки Дурачка

Автор
Опубликовано: 2037 дней назад (20 августа 2013)
Блог: my philosophy
Рубрика: Klitschko
Редактировалось: 1 раз — 24 августа 2013
+8
Голосов: 8
Найбільш довгоочікувана подія для усіх поціновувачів справжнього боксерського мистецтва нарешті відбудеться! Контракти підписані, квитки в продажі...І гучні заголовки спортивних новин про “супер поєдинок супер боксерів”, по істині “історичну подію” і завершення ери домінування Кличко (і хтось ще в це вірить shock ) не дозволять нікому залишитися “не в темі”. Грандіозна подія, до якої і підготовка має бути грандіозною. Зірки світового боксу, які ніби-то планують відвідати поєдинок, постійні інтерв”ю менеджерів/організаторів і просто тих, хто має хоч якесь відношення до боксу підігрівають інтерес до майбутньої події.
Абсолютний чемпіон світу в супер тяжкій вазі, найсильніший боксер сучасності з одного боку і регулярний (“картонний”, як оце кажуть в народі) чемпіон, “Русский Витязь”, надія всіх кличкофобів- з іншого. Мало би бути цікаво! Але в чому інтрига? Промови Володі на тему великої мотивації опонента і так званого “lucky punch” не змінюються з кожним новим суперником...як і результат поєдинку(що безсумнівно радує мене, як вболівальника братів Кличків)! Що ж особливого в Олександрі, окрім того, що довго він таки бігав від Володі (ламався, так ніби це його до ЗАГСу тягли), ніби-то набираючись досвіду для найважливішого поєдинку в його житті (і таємно, мабуть молячись на плакат Кличко, повішаний над ліжком, щоб таки оминула його ця важка участь). Проте ніяк Володя на пенсію не збирається, то ж нічого не залишалося Поветкіну, крім як глибоко вдихнути і, набравшись смілості, таки сказати “так, я готовий”, підшукавши щедрого спонсора, готового вкладати мільйони в надію Російської нації і організувати все дійство побиття даної надії на своїй території (обламайся, Сашенька, в даному випадку рідні стіни тобі не допоможуть...ну, лише якщо це будуть стіни рідної лікарні laugh ). Кличко залишається кращим і (подивимось правді в очі)Поветкін йому не суперник.
Результат важкої і довгої боротьби Витязя зі своїми страхами і страхами Хрюнова- довгоочікувана гра в кішки-мишки відбудеться вже зовсім скоро і не далеко, так що вся VIP тусовка може легко відвідати Олімпійський, попозувати фотокамерам і потім ще довго-довго обговорювати свою причетність до “історичної події” світового значення.

P.S. І нехай вибачать мене за назву даної статейки zst не могла втриматись...Сашенька мені ну дуууууже нагадує головного персонажа багатьох російських казочок))) ну, а Володя- українська сила!

Всім цьом-цьом,
побачимось в Москві v
Комментарии (6)
Jazz # 20 августа 2013 в 21:49 +5
Все так, єдине, що не так - Сашко нікого не боїться.
P.S. Назва сподобалася! v
Natalie Ivanova # 20 августа 2013 в 21:57 +5
ну так, уже нема сенсу боятися)) страх уже нічого не змінить)))
Фенікс 13 # 23 августа 2013 в 13:03 +2
Молодчинка, стаття супер))))
Natalie Ivanova # 23 августа 2013 в 20:21 +1
дякую zst
Anna Redko # 23 августа 2013 в 20:45 +2
К слову, Иванушка-дурачок - это ж любимый Володин сказачный герой! Вова в одном из интервью говорил. А у Виталия - Водяной.
Natalie Ivanova # 24 августа 2013 в 21:36 +3
ну вот и побьет Володя своего любимого персонажа stuk
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев