параметры поиска

Історія не однієї мрії;)

Автор
Опубликовано: 1754 дня назад (3 июня 2014)
Блог: my philosophy
Рубрика: Klitschko
+11
Голосов: 11
Як усім уже відомо, в неділю, 1 червня відбулась довгоочікувана для фанів Кличко подія- відкриття виставки-музею досягнень наших Чемпіонів! Про це вже багато писалось і згадувалось, адже кожне видання (наввипередки з колегами) хотіло висвітлити цей незвичний для нас event. А й справді, це щось зовсім нове! Тому бути присутніми при свого роду історичній події виявила бажання чимала кількість людей, які прийшли засвідчити свою повагу зіркам цього дня. Десятки камер і журналістів, включаючи всім відому Катю Осадчу (яка до речі, була вдягнута в чудесний світшот з зображенням українсько герба)
, полювали на знаменитостей, які були пристніми на цьому вечорі: Хейден Панеттьєрі, Джеймс Алі Башир, Сергій Бубка, Нестор Шуфрич і багато-багато інших, включаючи самих Віталія та Володимира.

Все пройшло на вищому рівні. Дуже хороша, по-справжньому європейська організація, якою були приємно вражені абсолютно всі гості. Мультимедійне шоу (яке для економії часу було скороченим)захоплювало подих і створювало ефект присутності при всьому зображуваному. Ми мали можливість ще раз пережити яскраві моменти кар"єри Братів, включаючи такий до болю відомий поєдинок з Леноксом Льюїсом. Це було просто неймовірно! Не кажучи вже про експонати, представлені на самій виставці, які дають Вам змогу прослідкувати професійний шлях Кличків від самого початку і, можливо, відкрити для себе щось нове. Чудова мотивація для кожного!


Фан-клуб зробив величезну роботу! І це справді варте всіх витрачених зусиль! Ви молодці, я буду це повторювати ще дуже часто=) Дякую Вам)
В тому числі дякую за здійснення моєї міні-мрії (звідки і назва мого посту)!!! Адже все інше в моєму житті- це плани і цілі...а от спілкування з людьми, які мене надихають на рух в житті- це власне і було маленькою мрією і я сподіваюсь, що це ще не кінець=)І на останок хочу порекомендувати всім завітати до музею- Ви не пошкодуєте про жодну витрачену хвилину свого часу!=)
Теги: #klitschkoexpo
Комментарии (8)
Лилия Петрова # 3 июня 2014 в 13:55 +7
Класний репортаж! Таку статтю можна і в якомусь виданні надрукувати! smile v
Natalie Ivanova # 3 июня 2014 в 14:34 +7
Дякую! мені, звичайно, приємно, хоч я і не старалась zst
Алекс Козенко # 3 июня 2014 в 16:09 +5
Спасибо за статью, а кто это с микрофоном на первой фотке?
Natalie Ivanova # 3 июня 2014 в 16:40 +6
Катя Осадча...за якість фото окреме sorry=)
Фенікс 13 # 3 июня 2014 в 17:00 +7
Супер Наталочка, вітаю із здійсненням мрій, вперед і тільки вперед, наступну мрію вже маєш??? А загалом прекрасне досьє та інформативність із такого МЕГАДІЙСТВА. Спасибі! п.с. я також хочу фото із Володимиром, оце так повезло))))
Natalie Ivanova # 4 июня 2014 в 12:17 +3
дякую=)
мрія все та ж)) адже здійснилась вона лише частково)ну або, можна сказати, здійснилась міні-частина мрії...ну а чи буде продовження- життя покаже)
Фенікс 13 # 4 июня 2014 в 13:58 +2
v
Careless # 3 июня 2014 в 17:52 +3
аааааа супер,моя мечта!!
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев