параметры поиска

Є ким гордитися, або герой мого часу.

Автор
Опубликовано: 1865 дней назад (8 февраля 2014)
Блог: my philosophy
Рубрика: Klitschko
+6
Голосов: 6
Дуже часто мене запитують, що я знайшла в Кличках. Щиро не розуміють мого підвищеного інтересу до даних особистостей. Думають, що це просто захоплення екранною картинкою...як багато дівчат боготворять Бреда Піта, Джонні Депа (чи хто там зараз в моді?).А й справді, що я знайшла в них? Спробуємо розібратися в цьому складному питанні;)

Зараз в Україні не найпростіша ситуація (хоча, власне кажучи, коли вона була у нас простою?!). І саме в такі моменти життя показує, хто є хто. Люди завжди діляться на дві частини: ті, хто лише скиглять, звинувачуючи у своїх проблемах всіх і кожного; і ті, хто діють, щоб змінити своє життя на краще. О, є ще один тип- люди, які змінюють не лише своє життя, але й життя інших. Ось власне до таких і належить Віталій Кличко, як на мене.

Майдан. Зараз це не просто площа в центрі Києва. Це- символ єдності і свободи. Це- місце, де твориться історія, хоч багато кому вже і набридло про це читати і слухати на кожному кроці. У кожного своя думка. І я не буду зараз про політику, про те, хто правий, а хто-ні. Час все поставить на свої місця. Зараз я хочу зупинити свою увагу, на одному з лідерів Майдану.
Він лідер не лише зі сцени. Він- у центрі всіх подій. Він- разом з народом. Не зважаючи ні на що, а йому є чим ризикувати- в нього сім”я, діти...а ситуація давно вийшла за межі мирного протистояння.

В той час, як він міг би сидіти в свому теплому кабінеті і лише давати коментарі про те, як йому не байдужа доля України, він разом з усіма тими, хто бореться за свої права, за своє майбутнє.

Він не боїться, він не робить крок назад у своїй боротьбі. Лише вперед, лише до перемоги- він так звик, він не відступить.

І ніщо не стане на заваді!

І навіть Новорічну ніч проводить із сім"єю тут, разом з народом.


Знаєте, а саме так і поводяться справжні чоловіки!


Він вірить в Україну, вірить в наш народ! І поки є такі люди- не все втрачено для нас!

І після цього хтось ще запитає, чому він мій герой?
Комментарии (1)
Фенікс 13 # 10 февраля 2014 в 14:33 +3
Підтримую, справді в наш час мало героїв, героїв з дитинства, героїв з життя, треба вірити і все нам вдасться. Дякую за статтю!
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев