параметры поиска

Вперше на Хотинщині

Автор
Опубликовано: 2564 дня назад (15 марта 2012)
0
Голосов: 0
Перша відкрита першість
– Вихованці Хотинської ДЮСШ неодноразово ставали переможцями різноманітних обласних боксерських турнірів,
– А провести змагання «на рівні» у Хотині не могли, бо не було належного спортивного інвентарю. Проте, ситуація докорінно змінилася після меценатської допомоги Фонду братів Кличко. Ми запропонували: «А чому б тепер і нам не започаткувати свій відкритий боксерський турнір?».
І ось за підтримки Фонду Братів Кличко, офіційного фан-клубу братів Кличко та небайдужих меценатів краю 25-26 лютого відбувся перший в історії тисячолітнього граду на березі Дністра боксерський турнір. Участь у ньому зголосилися взяти майже сто спортсменів у різних вікових категоріях, котрі представляли команди СК «Епіцентр» (м. Городок) та ДЮСШ №2 (м. Кам’янець-Подільський), СК «Бояни-Колос» (с. Бояни), найкращі боксерські клуби Чернівців (СК «Олімпія», БК «JAB», СК «Авангард», ФСТ «Спартак», КДЮСШ і ДЮСШ №1) та Хотинську ДЮСШ.
Під час урочистостей відкритої першості Хотинської ДЮСШ з боксу «Кубок Гетьманів» до майстрів шкіряних рукавичок та гостей турніру з вітаннями звернувся перший заступник міського голови Микола Головльов, президент обласної федерації боксу Віталій Бєляєв. Вони побажали всім наснаги і міцного здоров’я.
Під звуки Державного Гімну України одні з найкращих спортсменів краю боксери Дмитро Якобець та Андрій Савков підняли блакитно-жовтий стяг. Головний рефері – суддя національної категорії Альберт Комарі – оголосив початок першого двобою.
Змагання розпочалися поєдинками боксерів у найлегшій ваговій категорії. З кожним наступним двобоєм напруга зростала. Навіть повітря у великій залі спортивного комплексу було немов наелектризоване. Яскраві та захоплюючі бої аж до завершення приковували увагу глядачів до рингу.
Кращими у Хотинській дружині були: Микола Годнюк, Олег Шалаєв, Дмитро Донцов, Леонід Білівський, Роман Громик, Максим Тівільов, Анатолій Бойко, Олег Рашківський, Сергій Джур. Вони у безкомпромісному герці здолали своїх суперників і принесли в командну скарбницю дев’ять медалей найвищого гатунку. За підсумками змагань наші земляки здобули перше загальнокомандне місце. Другу та третю сходинку п’єдесталу пошани посіли боксери ФСТ «Спартак» та БК «JAB».
Переможців нагороджено почесними грамотами та кубками.
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий