параметры поиска

Идущий осилит дорогу

Автор
Опубликовано: 2671 день назад (25 ноября 2011)
Редактировалось: 1 раз — 31 января 2013
0
Голосов: 0
Під час візиту Віталія Кличка на Хотинщину та у рамках відзначення 150-ї річниці парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва “Хотинський” працівниками Благодійної організації Фонду “Братів Кличків” та працівниками Хотинської міської ради і Хотинської ДЮСШ було посаджено десять червоних дубів.
До речі Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва “Хотинський” заснований у 1861 році. Він сформувався пізніше всієї регулярної структури міста на її східній межі. По його території проходив колишній міжміський шлях до      м. Кишинева, який проіснував до початку ХІХ століття. Напрямок його не вписувався в проект міста і тому був засипаний і знівельований, а траса пройшла по теперішній вул. Шевченка, яка спрямовувалась до центральної торгової площі і відділяла регулярну структуру міста від не регулярної.
Територія кварталу ніколи не підлягала забудові і логікою свого розміщення в структурі міста підійшла під парково-рекреаційну зону. В 60-х роках ХІХ століття в її центрі  на осі теперішньої вул. І. Франка заснована православна Покровська церква з будинком притчу. Весь комплекс споруд віднесено до пам’яток архітектури місцевого значення.