параметры поиска

Идущий осилит дорогу

Автор блога: Микола Головльов
0 RSS-лента RSS-лента
Вперше на Хотинщині
Перша відкрита першість
– Вихованці Хотинської ДЮСШ неодноразово ставали переможцями різноманітних обласних боксерських турнірів,
– А провести змагання «на рівні» у Хотині не могли, бо не було належного спортивного інвентарю. Проте, ситуація докорінно змінилася після меценатської допомоги Фонду братів Кличко. Ми запропонували: «А чому б тепер і нам не започаткувати свій відкритий боксерський турнір?».
І ось за підтримки Фонду Братів Кличко, офіційного фан-клубу братів Кличко та небайдужих меценатів краю 25-26 лютого відбувся перший в історії тисячолітнього граду на березі Дністра боксерський турнір. Участь у ньому зголосилися взяти майже сто спортсменів у різних вікових категоріях, котрі представляли команди СК «Епіцентр» (м. Городок) та ДЮСШ №2 (м. Кам’янець-Подільський), СК «Бояни-Колос» (с. Бояни), найкращі боксерські клуби Чернівців (СК «Олімпія», БК «JAB», СК «Авангард», ФСТ «Спартак», КДЮСШ і ДЮСШ №1) та Хотинську ДЮСШ.
Під час урочистостей відкритої першості Хотинської ДЮСШ з боксу «Кубок Гетьманів» до майстрів шкіряних рукавичок та гостей турніру з вітаннями звернувся перший заступник міського голови Микола Головльов, президент обласної федерації боксу Віталій Бєляєв. Вони побажали всім наснаги і міцного здоров’я.
Під звуки Державного Гімну України одні з найкращих спортсменів краю боксери Дмитро Якобець та Андрій Савков підняли блакитно-жовтий стяг. Головний рефері – суддя національної категорії Альберт Комарі – оголосив початок першого двобою.
Змагання розпочалися поєдинками боксерів у найлегшій ваговій категорії. З кожним наступним двобоєм напруга зростала. Навіть повітря у великій залі спортивного комплексу було немов наелектризоване. Яскраві та захоплюючі бої аж до завершення приковували увагу глядачів до рингу.
Кращими у Хотинській дружині були: Микола Годнюк, Олег Шалаєв, Дмитро Донцов, Леонід Білівський, Роман Громик, Максим Тівільов, Анатолій Бойко, Олег Рашківський, Сергій Джур. Вони у безкомпромісному герці здолали своїх суперників і принесли в командну скарбницю дев’ять медалей найвищого гатунку. За підсумками змагань наші земляки здобули перше загальнокомандне місце. Другу та третю сходинку п’єдесталу пошани посіли боксери ФСТ «Спартак» та БК «JAB».
Переможців нагороджено почесними грамотами та кубками.
Идущий осилит дорогу
Під час візиту Віталія Кличка на Хотинщину та у рамках відзначення 150-ї річниці парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва “Хотинський” працівниками Благодійної організації Фонду “Братів Кличків” та працівниками Хотинської міської ради і Хотинської ДЮСШ було посаджено десять червоних дубів.
До речі Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва “Хотинський” заснований у 1861 році. Він сформувався пізніше всієї регулярної структури міста на її східній межі. По його території проходив колишній міжміський шлях до      м. Кишинева, який проіснував до початку ХІХ століття. Напрямок його не вписувався в проект міста і тому був засипаний і знівельований, а траса пройшла по теперішній вул. Шевченка, яка спрямовувалась до центральної торгової площі і відділяла регулярну структуру міста від не регулярної.
Територія кварталу ніколи не підлягала забудові і логікою свого розміщення в структурі міста підійшла під парково-рекреаційну зону. В 60-х роках ХІХ століття в її центрі  на осі теперішньої вул. І. Франка заснована православна Покровська церква з будинком притчу. Весь комплекс споруд віднесено до пам’яток архітектури місцевого значення.