параметры поиска

Духовные корни спорта и здоровья

Автор блога: Илья Коляско
0 RSS-лента RSS-лента
Майдан очима виборців
Терпіння народу закінчується! ТРЕБА ТАЧКОЮ ВИВЕЗТИ «ПРЕЗИДЕНТА» З БАНКОВОЇ! Вельмишановний Віталію Володимировичу! Вибачте, але вже пора ВИВОЗИТИ «Президента» на тачці. Настав час перейти від балачок до діла! Необхідно неґайно діяти («куйте залізо поки гаряче»). Я особисто привів ґолосувати за Вас більше півтори сотні виборців. Мені вже за 76 р. Ґрошей навіть не подумав просити. Від імені тих, коґо привів блаґаю Вас і вашу команду неґайно зробіть все можливе, щоб усунути «ЦЮ ВЛАДУ» і якнайшвидше підписати АС з ЄС. Якщо Ви не скористаєтесь нинішньою ситуацією, то іншої може вже не бути. Вибачте нас, але опозиція нині виґлядає як «сонні мухи». Ви ж молоді і розумні, чоґо Вам ще треба?! Ми Вас ще раз підтримаємо, но більше шансів не буде!!! Передайте цей коментар всім депутатам вашої фракції та опозиції. З щирою поваґою, виборці Чернівецької області.
ЗНАЕМ ЛИ МЫ СВОЮ СУЩНОСТЬ И ПРИРОДУ?
«Не осознав своей Природы, Сущности и Дыхания, человек не может быть истинно духовным, здоровым, счастливым, добродетелен, гуманен, … и, вообще, Человеком».
/ Из Восточных мудростей… /

Мы должны осознать, что Все наши проблемы, страдания и болезни постоянно подводят нас к необходимости жить в гармонии с Природой. Нам даётся возможность на протяжении земний жизни пытаться реализовать эту духовную программу. В итоге нашего развития все мы будем вынуждены это сделать! В этой связи, Человек («Я» - Душа) со своим физическим телом, сам по себе, не может быть абсолютно здоровым в окружении болных сородичей и всех ближних.