параметры поиска

Віталій Кличко: Мій наступний бій - за країну європейського зразка

Автор
Опубликовано: 2676 дней назад (22 ноября 2011)
Блог: Blogus
+3
Голосов: 3
Через сім років після Помаранчевої Революції європейські орієнтири України знову проходять випробування. Про це пише у колонці для британського видання The Times лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.

Як пише Кличко, сім років назад він брав участь у  Помаранчевій Революції, а сьогодні  прагне зупинити встановлення тиранії в країні.

«Основна частина виборців сьогодні розчарована державною політикою, і ані більшість, яка є при владі, ані демократична опозиція не мають їхньої підтримки, – зазначає Кличко. – Однак попри невизначеність у країні, українців єднає перспектива європейської інтеграції.  Для Українців європейський вибір – це не лише вибір союзника. Насамперед, це вибір моделі розвитку країни в майбутньому».

За словами лідера «УДАРу», між Україною і Євросоюзом сьогодні тривають перемовини щодо Угоди про асоціацію і розширену зону вільної торгівлі. «Підписання цієї Угоди наступного місяця буде важливим досягненням у двосторонніх відносинах України з ЄС. Для Європи ми відкриваємо ринок з 48 мільйонами споживачів, чия купівельна спроможність зростає щороку. Для нас це можливість назавжди залишити ідеологічний спадок колишнього Радянського Союзу і стати на шлях демократичного розвитку», – пише Віталій Кличко.

У той же час політик наголошує: важко говорити про підтримку демократії та дотримання прав людини, коли влада ув’язнює представників опозиції, розганяє мирні демонстрації і збори або забороняє їх через суди. «Коли репортерам кажуть, які запитання слід ставити чиновникам і які відповіді можуть бути опублікованими, важко погодитися з тим, що в Україні є свобода слова. Коли судові рішення можна купити – не може бути й мови про верховенство права. Усе це свідчить про авторитарні тенденції теперішньої влади. Історія показала, що сьогодні можновладці повинні змінити підходи або будуть усунуті від влади», – йдеться у публікації The Times.

Віталій Кличко зазначає: «щоб змінити такий стан речей, я долучився до створення «Українського Демократичного Альянсу за Реформи» – політичної партії, яка об’єднує прихильників європейських демократичних цінностей і тих, хто ставить інтереси країни понад свої власні. Ми отримали більш як 400 місць у місцевих радах на виборах 2010 року».

За словами Кличка, його місія в Україні – «об’єднати людей мого покоління і показати, що відданість демократичним цінностям та конкурентним правилам гри, які ми відстоювали протягом Помаранчевої Революції, є сильнішими, аніж жадібність до грошей, що панує в українських владних структурах сьогодні».
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий