параметры поиска

Партія «УДАР» заявляє про провокації – хтось від її імені обдурює дітей війни

Автор
Опубликовано: 2671 день назад (25 ноября 2011)
Блог: Blogus
+3
Голосов: 3
Партія «УДАР Віталія Кличка» заявляє про провокації, які відбуваються в столиці та закликає киян не вірити шахраям.

«Протягом трьох днів у Києві невідомі телефонують на домашні телефони пенсіонерів – дітей війни та обіцяють виплатити єдиноразову матеріальну допомогу. Називаються представниками партії «УДАР» або фракції  «УДАРу» в Київраді. Довірливим пенсіонерам залишають номер телефону, за яким вони повинні звернутися, якщо хочуть отримати допомогу. За цим номером ніхто не відповідає. Тоді обдурені і знервовані пенсіонери телефонують у офіс партії, у фракцію та до районних депутатських приймалень», – говорять у партії.

Партія «УДАР» заявляє про те, що не має відношення до обіцянок невідомих осіб. «Вважаємо це спланованою акцією проти нашої політичної сили, та звертаємося до правоохоронних органів з вимогою з’ясувати, хто організував та здійснює цю зухвалу і цинічну провокацію. І чому в чиїйсь політичній боротьбі повинні страждати і нервувати довірливі, найбільш незахищені пенсіонери, для яких пільги – надто чутлива тема? До того ж ті, хто здійснює цю акцію, дзвонять адресно, саме дітям війни, на домашні телефони – отже, мають доступ до персональних даних про киян, яким телефонують», – йдеться у заяві партії.

Партія «УДАР» звертається до правоохоронних органів з вимогою з’ясувати. хто стоїть за цією ганебною провокацією, та перш за все захистити ні в чому не винних пенсіонерів.


------

в общем, предвыборная гонка и последующий черноПР в комплекте.
Комментарии (1)
Anna Demchenko # 27 ноября 2011 в 10:53 +1
на что только не идут..я в шоке!
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев