параметры поиска

історія мого життя

Автор
Опубликовано: 2614 дней назад (21 января 2012)
Редактировалось: 1 раз — 1 января 2014
+6
Голосов: 6
До 14 років я жив у настоящому кошмарі! Мої батьки розлучилися, після цього мій брат став наркоманом і повиносив з хати ВСЕ! Навіть цукор виносив, такий був деградований. В свої 14 років я був озлоблений на цей світ і на всіх! Коли дивишся, як твої однокласники мають хороші сім'ї і щасливо живуть, а ти засинаєш під крики, скандали, плачі або взагалі неначуєш в дома,тиняючись по центру міста. Я вдома тільки ночував, а так взагалі-то непроводив час там. В мене виникла ненависть до всіх!Я не міг збагнути одного:"ЧОМУ Я ТАКИЙ НЕЩАСНИЙ, ЩО ТАКОГО Я ЗРОБИВ БОГОВІ, ЩО ВІН МЕНЕ ТАК ЖОРСТОКО КАРАЄ?!?!?!" В першу чергу до Бога були питання! Коли дивишся, як все несправедливо, то про якого там Бога можна думати чи вірити. Але одного разу мені стало так важко, ой так важко,що ви собі,напевно, не можете представити! (До цього часу, памятаю ці переживання). Я реально хотів померти: наїстися якоїсь "барбітури" чи ще якусь єрунду з собою зробити (це все до 14 років - до 8класу), я просто вже "невивозив" такого життя! Тоді, я просто почав молитися і говорив: "Боже, я не знаю чи ти є, але якщо є, то допоможи! Прийди у моє життя, доведи,що насправді існуєш !!!!! Або нехай я вмру, або нехай моє життя поміняється..." Я ніколи не плакав, життя так навчило, проте тоді я РЕАЛЬНО відчув, що щось змінялося, хоча нічого навкруги,наче і не сталося. Це було десь в 10 років. Через пару років мій брат лежав в лікарні і вмирав, в нього гнила нога, але по милості Божій він не вмер. Через деякий час він повірив у Бога і став християнином, перестав колотися,пішов працювати,вступив до ВИШу. Його життя повністю змінилося. Моє, відповідно також). Тоді я згадав, що колись я молився і обіцяв Богу, якщо Він змінить мою сім'ю, то я почну Йому вірити і служити. Після того, я ще більше побачив чудеса Божі, побачив, як моє життя почало мінятися в кращу сторону. Я тоді став переможцем першості України по боксу, пізніше, поступив в університет,але найголовніше я став щасливий!. Бог вірний тому, що сказав в Біблії: Иоан.16:23 Сьогодні, я фінансово незалежна людина.Працюю на шахті,навчаюся в двох вищих навчальних закладах, активно займаюся з молоддю в школах та інтернаті. Короче,творю історію своєї країни.) Отака блатна історія мого життя))))))))))
Комментарии (7)
Руслан # 21 октября 2011 в 19:35 +2
Після такої історії жити хочеться smile
Василь Деркач # 21 октября 2011 в 21:08 +2
хммм..)))))))) ну тоді живи!;)   якщо ще щось цікавить, то питайся - готовий розповісти;)
Anna Demchenko # 3 ноября 2011 в 22:43 +4
читаючи, тіло вкривають мурашки..а ви молодець!))
Василь Деркач # 4 ноября 2011 в 17:15 +2
Дякую, Ви заставили мене почервоніти
Сергей Найда # 4 ноября 2011 в 17:48 +3
Такі історії змінюють життя багатьох людей... Підтримую і вдячний тобі Василь, що ділишься з людьми такою інформацією.. Вона дуже важлива..
Anna Pogrebnaya # 5 ноября 2011 в 18:00 +2
Такі історії дають надію, а головне-подають приклад іншим, прокладаючи шлях до віри..а віра- мабуть,це головне і єдине, що можна робити в безвихідній ситуації..
Василь Деркач # 6 ноября 2011 в 22:41 +2
дякую,що ви реагуєте на такі історії
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев